Pošalji prijatelju

Voditelj računovodstva (m/ž)

Zagreb, Đakovo

Rok prijave:

  • Profi baucentar društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
  • Adresa: Slavonska avenija 17, 10010 Zagreb

Opis posla

- organizacija dnevnih zadataka, nadzor računovođa
- organiziranje, vođenje i samostalno obavljanje svih računovodstvenih poslova u skladu sa računovodstvenim standardima (knjiženje ulaznih i izlaznih računa, knjiženje izvoda i ostale dokumentacije, obračun plaća...)
- izrada godišnjih bilanci
- osiguravanje točnog i pravovremenog mjesečnog, kvartalnog i godišnjeg zatvaranja računovodstvenih perioda
- kontakt s poreznim i ostalim državnim tijelima, te pravovremeno pripremanje poreznih i statističkih izvještaja
- podrška revizorima i eksternim konzultantima kod godišnje revizije i kod posebnih projekata
- obavljanje i nadzor kompleksnijih knjiženja
- redovna komunikacija sa središnjicom i priprema izvješća na njihov zahtjev

Uvjeti

- VSS, ekonomski fakultet, smjer financije ili računovodstvo
- 3-5 godina iskustva na sličnoj poziciji, poželjno u poslovnom području maloprodaje i veleprodaje
- napredno znanje hrvatskih i međunarodnih računovodstvenih standarda, znanje računovodstvenih načela i principa
- preciznost i posvećenost detaljima, te poštivanje rokova
- fleksibilnost i prilagodljivost
- rad na računalu - napredno korištenje MS Office paketa

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3-5

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.