Pošalji prijatelju

Voditelj projekata transformatorskih stanica (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • DALEKOVOD d.d.
  • Adresa: Marijana Čavića 4, 10000 Zagreb

Opis posla

Dalekovod d.d. radi povećanog opsega poslova raspisuje natječaj za sljedeće radno mjesto:

Voditelj projekata transformatorskih stanica (m/ž) - dva izvršitelja.

Odgovornosti:
- rukovođenje projektima transformatorskih stanica i visoko-naponskih kabelskih veza, opsegom posla, rokom, troškovima i novčanim tokom
- koordiniranje svim sudionicima projekta transformatorskih stanica i visoko-naponskih kabelskih veza
- unutrašnje i vanjsko izvještavanje stanja projekta transformatorskih stanica i visoko-naponskih kabelskih veza
- održavanje odnosa sa postojećim i stvaranje novih poslovnih partnera za realizaciju projekata

Ključni zadaci:
- sudjeluje u Ugovaranju projekta transformatorskih stanica i visoko-naponskih kabelskih veza
- sudjeluje na "kick-off" sastancima za primopredaju ugovora od Odjela za nuđenje i ugovaranje transformatorskih stanica
- brine o uspješnoj realizaciji projekta ( rok, trošak, isporuka, prihod, marža, zaposlenost, itd. )
- redovito održava sastanke sa Voditeljem građenja
- redovno izvješćuje o stanju na projektu i upozorava na moguće rizike i/ili potencijalne prilike
- sudjeluje na redovitim mjesečnim sastancima "project review“
- provodi i kontrolira provođenje zaštite na radu sudionika na projektu
- provodi i kontrolira etičko ponašanje sudionika na projektu
- predlaže promjene pravila i procedura za kvalitetniji rad na projektima
- brine o zadovoljstvu i potrebama sudionika projekta
- vodi računa o poštivanju zakonskih okvira iz područja odgovornosti
- obavlja sve ostale poslove po nalogu neposrednog rukovoditelja

Uvjeti

- visoka stručna sprema elektrotehničkog usmjerenja (magistar/magistra inženjer/inženjerka elektrotehnike ili srodan smjer na veleučilištu)
- 5 godina iskustva u vođenju projekata
- napredno korištenje MS Office alata
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- vozačka dozvola B kategorije
- razumijevanje uvjeta Ugovora, općenitih i specifičnih kao što su Fidic, Incoterms i dr.
- vještine vođenja projekata (IPMA ili PMI certifikat, poželjno ali nije uvjet)
- komunikacijske vještine
- analitičke vještine

Pravi ste kandidat za nas ako vas odlikuje:
- marljivost, ustrajnost i temeljitost u radu
- organiziranost
- visoka motiviranost za učenjem i napredovanjem
- komunikativnost i snalažljivost
- spremnost na timski rad

Ako ste kandidat koji ispunjava navedene uvjete i želite postati dio profesionalnog i uspješnog tima, pozivamo Vas da nam se obratite sa prijavom i životopisom putem linka za prijavu ili na adresu iz oglasa.

Napomena: Kandidati koji ne zadovoljavaju sve uvjete natječaja, neće biti kontaktirani.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili pismenim putem.

Kontakt podaci

Pismo:

Dalekovod d.d., Marijana Čavića 4, „Za natječaj – VODITELJ PROJEKATA TRANSFORMATORSKIH STANICA“, 10000 Zagreb

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- mogućnost profesionalnog i osobnog razvoja
- rad na zanimljivim i složenim projektima
- profesionalno iskustvo u dinamičnom okruženju
- rad u ambicioznom i stručnom timu
- nakon probnog rada od 6 mjeseci, mogućnost zaposlenja na neodređeno

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.