Pošalji prijatelju

Projektant svjetlovodnih mreža (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

O nama:

Opis posla:

Traži se više projektanata zaduženih za obavljanje poslova izrade tehničke dokumentacije za projekte svjetlovodnih distribucijskih mreža (FTTH mreža).

Uvjeti:

  • poželjno iskustvo u projektiranju svjetlovodnih distribucijskih mreža
- poželjno napredno poznavanje rada u CAD i GIS alatima
- angažiranost, samostalnost i fleksibilnost
- predanost poslu, usmjerenost na postizanje rezultata, sposobnost određivanja prioriteta
- razvijene komunikacijske vještine
- radna etika i sklonost timskom radu

Nudimo:

  • zaposlenje na neodređeno
- službeni mobitel, laptop
- mogućnost razvoja i edukacija
- napredovanje na poslu
- plaćeni terenski rad na području cijele Hrvatske
- bonusi
- isplata godišnjih i prigodnih nagrada (božićnica, uskrsnica, nagrada za radne rezultate...)

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.