Pošalji prijatelju

Service koordinator (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

SBS Europe d.o.o. je tvrtka koja je bavi puštanjem u rad i servisom brodskih generatora pare, prodajom rezervnih dijelova, remontom i nadogradnjom sustava brodskih generatora.

Tvrtka u Rijeci posluje od 2003. godine te je članica grupe koja ima više ureda u Europi, Americi i Aziji, te pruža svoje usluge i proizvode na svim kontinentima.

Opis posla

- rad u uredu u Rijeci
- upravljanje ljudima, organizacija, planiranje, vođenje i nadzor servisnih poslova, uz redovito izvještavanje voditelja servisnog odjela, u skladu s rokovima i tehničkim specifikacijama
- komuniciranje s klijentima i ostalim dionicima projekta: kako u procesu ugovaranja posla, organizacije dolaska i povratka sa terena, izvršenja posla, naplate i davanja tehničke podrške
- izrada i kontrola dokumentacije za sve faze projekta
- u poslovanju treba poštivati i provoditi pravila zaštite na radu te preventivno reagirati u slučaju rizika
- obavljanje svih ostalih poslova po nalogu neposrednog rukovoditelja

Uvjeti

- završen fakultet elektrotehnike ili srodni (npr. Pomorski fakultet, smjer brodske automatike)
- u obzir dolaze i kandidati sa srednjom stručnom spremom ako mogu dokazati da imaju 5 ili više godina iskustva na srodnim poslovima
- izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- sposobnost vođenja tima te dodjeljivanja i praćenja osnovnih zadataka
- razumijevanje elektro-mehaničarskih radova i tehničkih nacrta i specifikacija
- prethodno radno iskustvo na sličnim poslovima (prednost)
- iskustvo servisiranja i/ili puštanja u rad brodskih automatiziranih sistema (prednost)
- poznavanje pravila brodskih klasa DNV, GL, ABS, LLOYD… (prednost)
- komunikacijske vještine i sposobnost rješavanja problema
- poštovanje pravila zaštite na radu
- samostalan rad u uredskim aplikacijama (npr. Word, Excel, Outlook…)
- spremnost na timski rad

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- stalni radni odnos, uz probni rad
- stimulativna primanja
- rad u internacionalnom okruženju u ambicioznom i stručnom timu
- mobitel i pretplatu
- isplata neoporezivih naknada
- pozitivnu, dinamičnu i kreativnu radnu sredinu
- naknade za prijevoz i prehranu
- druge novčane i nenovčane primitke (dnevnice, dodatak za godišnji odmor, „božićnica“, dar djeci, „uskrsnica“, naknada za rođenje djeteta...)

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1000 do 1600 eur

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).