Pošalji prijatelju

Operater na održavanju proizvodnih linija (m/ž)

Varaždin

Rok prijave:

  • SOLVIS društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju energije
  • Adresa: Ulica Vesne Parun 15, 42 000 Varaždin
  • Web: http://www.solvis.hr

SOLVIS d.o.o. je najveći proizvođač solarnih panela i sunčanih elektrana u regiji, isključivo okrenut zelenim tehnologijama i održivom razvoju.
Uz to, SOLVIS d.o.o. je visoko tehnološka tvrtka čiji je cilj proizvoditi vrhunske proizvode te pružati klijentima najbolje usluge uz najbolji omjer cijene i kvalitete.
Kako bi nastavili kontinuirani rast i razvoj poduzeća nudimo rad u najmodernijim pogonima, u ugodnom poslovnom okruženju u kojem se potiču inovacije, timski rad te se nagrađuje trud i zalaganje svakog pojedinca.

Opis posla

- obavljanje tekućeg i planskog preventivnog održavanja proizvodnih linija te otklanjanje kvarova na istima i vođenje evidencije
- obavljanje poslova održavanja radnih strojeva i opreme
- obavljanje remontnog održavanja postrojenja i uređaja
- kontinuirano praćenje rada strojeva i otklanjanje uočenih kvarova ili preventivno uklanjanje nedostataka
- izvođenje podešavanja i zahvata održavanja na postrojenju
- provođenje procjena rizika te pripadajućih korektivnih aktivnosti u suradnji s Voditeljem održavanja
- osiguravanje pravovremene i nesmetane promjene proizvoda
- razvijanje vještina i znanja operatera na proizvodnoj liniji
- standardizacija postavki stroja
- obavljanje popravaka i izmjena svih rezervnih dijelova za postrojenje
- vođenje i popunjavanje dokumentacije kvalitete proizvodnog održavanja u skladu sa zahtjevima ISO normi

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema (Elektrotehničar, Automatičar u industriji, Strojar)

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point

Što nudimo

- moguće sklapanje radnog odnosa na neodređeno
- topli obrok plaćen u cijelosti
- putni troškovi plaćeni u cijelosti
- uskrsnica
- regres
- božićnica

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.