Pošalji prijatelju

Voditelj servisa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

TK Elevator (bivši thyssenkrupp) jedan je od najvećih dobavljača na području uređaja za vertikalni i horizontalni transport na svjetskom i hrvatskom tržištu. Isporučujemo sve vrste dizala, pokretnih stepenica i traka, rješenja za prijevoz osoba s invaliditetom i smanjene pokretljivosti. Naša ponuda uključuje i potpuno održavanje te druge dodatne usluge.

Kao dio korporacije TK Elevator nudimo prednosti multinacionalne kompanije – garanciju vrhunske kvalitete, stabilnosti i pouzdanosti, dugogodišnjeg iskustva, pristup inovativnim tehnologijama, vrhunsko znanje i druge resurse te individualni i profesionalni pristup svakom kupcu.

Za područje Zagreba tražimo osobu za sljedeće radno mjesto:

OPIS POSLA:

  • vođenje tima servisnih tehničara za dizala i pokretne stepenice
  • osiguravati sigurno, pravodobno te kvalitetno održavanje i popravke dizala i pokretnih stepenica kao i prateće opreme uz poštivanje svih propisa o zaštiti na radu i drugih relevantnih propisa i smjernica
  • kontakt osoba za klijente
  • postizanje ključnih pokazatelja za Odjel servisa
  • uska suradnja s drugim odjelima
  • ostali poslovi u skladu s potrebama poduzeća

UVJETI:

  • min. 5 godina iskustva na sličnim poslovima
  • SSS/VŠS/VSS – elektrotehnički, elektronički, mehatronički ili strojarski smjer
  • poznavanje engleskog jezika
  • vozačka dozvola B kategorije
  • MS Office
  • pouzdanost, odgovornost i pedantnost
  • samoinicijativnost, dobre organizacijske sposobnosti

NUDIMO:

  • rad u renomiranom, pozicioniranom i stabilnom internacionalnom poduzeću
  • kontinuirano usavršavanje
  • stimulativne radne uvjete uz nagrade za postignute rezultate

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 6.518,55 kuna.