+1
Pošalji prijatelju

Zavarivač - bravar (m/ž)

Njemačka

Rok prijave:

R+S Grupacija ima 30 godina iskustva rada na Njemačkom tržištu te zaposljava preko 3800 djelatnika raznih Industrijskih kao i obrtničkih zanimanja. Imamo ukupno 31 poslovnicu u Saveznoj Republici Njemačkoj sa sjedištem u gradu Fulda te 6 inozemnih poslovnica od kojih je jedna i Republici Hrvatskoj, točnije u Slavonskom Brodu.

Opis posla:

  • zavarivanje WIG, MIG/MAG postupcima
  • priprema, rezanje, bušenje, brušenje raznih metala
  • poznavanje i razumijevanje tehničkih nacrta i crteža

Uvjeti:

  • SSS
  • 2 godine radnog iskustva
  • poznavanje njemačkog jezika (min. A2 razina)
  • vozačka dozvola B kategorije
  • posao zahtijeva korištenje vlastitog vozila

Što nudimo:

  • Prijava u skladu sa zakonima i propisima Republike Njemačke
  • Ugovor o radu na neodređeno (probni rad 6 mjeseci)
  • Dugoročno plaćen i organiziran smještaj
  • Dnevnice po radnom danu
  • Redovna mjesečna primanja
  • Mogućnost dodatne obuke, usavršavanje i napredovanje
  • Putni trošak
  • Kompletna podrška u integraciji u novo poduzeće i državu
  • Zdravstveno i mirovinsko osiguranje (njemačko)
Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.