+1
Pošalji prijatelju

Specijalist za proizvodne procese (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • AKD d.o.o.
  • Adresa: Savska cesta 31, 10000 Zagreb

Agencija za komercijalnu djelatnost d.o.o. strateška je tvrtka od posebnog interesa, upisana u evidenciju nadležnog ministarstva kao davatelj usluga certificiranja koja obavlja usluge izdavanja kvalificiranih certifikata, te je i pravna osoba ovlaštena za obavljanje poslova izdavanja kvalificiranih certifikata građanima RH na eOI. Više od 25 godina AKD proizvodi osobne iskaznice, putovnice, vize, vozačke i druge zaštićene tiskovine, razvija napredna IT rješenja u području identiteta i sigurnost, te pruža usluge bankarskom sektoru.

U portfelju projekata kojima se AKD bavi su najznačajniji razvojni projekti kroz koje nastaju IT rješenja i usluge temeljene na upotrebi kvalificiranih certifikata i elektroničke osobne iskaznice, te projekti temeljeni na drugim elektroničkim identitetima građana.

Neki od aktualnih razvojnih projekata koje AKD vodi su razvoj rješenja za ePotpis, mPotpis, Time Stamp (QTSA), različita rješenja temeljena na eOI i drugim povezanim sustavima, razvoj i nadogradnja vlastitog PKI sustava, komercijalni kvalificirani certifikati, razvojni projekti za javnu upravu, projekti temeljeni na regulativi europskih direktiva. Dodatno, AKD kao dio državne infrastrukture također sudjeluje u strateškim projektima državne uprave u području digitalizacije postojećih poslovnih procesa.

Opis posla

Ukoliko želite postati dio našeg uspješnog tima, i smatrate da posjedujete tražene vještine i znanja, pozivamo Vas da nam se pridružite na radnome mjestu:

Specijalist za proizvodne procese (m/ž), sektor Proizvodnja, Odjel Razvoja Proizvodnje.

Glavne odgovornosti:
- podrška voditelju odjela u sustavnom praćenju i analizi proizvodnih procesa i implementiranih i novih proizvodnih tehnologija i tehnoloških rješenja
- sudjelovanje i podrška u prikupljanju podataka, analizi podataka i pripremi izvještaja o:
- tehničko - tehnološkim problemima u procesu proizvodnje, putem audita i razgovora sa sudionicima proizvodnih procesa
- razvoju proizvodne tehnologije, u segmentima strojeva i opreme, repromaterijala i IT sustava
- stanju tržišta i konkurentskih procesa proizvodnje, s ciljem predlaganja prikladnih alternativnih, i novih tehnoloških rješenja, zbog poboljšanja konkurentnosti, kvalitete proizvodnje i zaštite postojećih proizvoda
- konkurentskim kompanijama, s ciljem podizanja konkurentnosti proizvodnje u AKD-u
- internim i vanjskim testiranjima tehnoloških rješenja
- poslovnim procesima, korištenjem predviđenih alata
- modeliranju poslovnih procesa i mapiranju poslovnih potreba u procesima
- identifikaciji postojećih i potencijalnih problema i rizika u provedbi poslovnih procesa, redovnim auditima i razgovorima s kolegama
- preventivnim radnjama potrebnim za smanjenje rizika
- ključnim pokazateljima kvalitete te predlaganje adekvatnih rješenja prepoznatih problema u provedbi procesa
- izrada jasnih i dokumentiranih uputa za rad, potrebnih za kvalitetnu implementaciju, i kasniji rad s implementiranim tehnološkim rješenjima

Uvjeti

- VSS - sveučilišni dodiplomski studij, odnosno sveučilišni diplomski studij, ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij, ili specijalistički diplomski stručni studij grafičke struke
- najmanje 4 godine na srodnim poslovima i radnim zadacima
- poznavanje proizvodnih procedura u kojima sudjeluje, naročito grafičkih tehnologija
- otvorenost prema novim tehnologijama
- rutinsko korištenje Microsoft Office alata
- aktivno korištenje engleskog jezika u govornoj i pisanoj komunikaciji
- izražene vještine prezentacije poslovnih podataka za potrebe poslovnog odlučivanja
- napredne prezentacijske vještine u javnom nastupu

Poziv za daljnje sudjelovanje u selekcijskom postupku uputiti ćemo onim kandidatima koji odgovaraju traženim uvjetima iz natječaja i za koje ocijenimo da postoji mogućnost ostvarenja poslovno suradnje. Ostalim kandidatima se zahvaljujemo na ukazanom interesu te ih pozivamo da i dalje prate naše natječaje.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

4

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- stalni radni odnos, uz uvjet uspješno završenog probnog rada
- profesionalni razvoj
- dinamično radno okruženje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.