Proizvodni operater / tehničar u farmaceutskoj industriji (m/ž)

Novo Mesto, Slovenija

Rok prijave:

  • HSG Kariera d.o.o.
  • Adresa: Savska cesta 32, 10000 Zagreb

Vjerujemo da ste se puno puta susreli s rečenicom „pronaći se u pravo vrijeme na pravom mjestu“. Ovu smo priliku svi zajedno čekali, a ona je na raspolaganju onim kandidatima koji se zaista mogu pronaći u niže predstavljenom radnom mjestu. Farmaceutski gigant, najpoznatije poduzeće koje se bavi proizvodnjom generičkih lijekova i pripravaka, s mjestom rada u Novom Mestu (SLO), traži buduće suradnike na radnom mjestu:

Mjesto rada: Novo Mesto

Opis radnog mjesta:

  • Upravljanje i kontrola rada automatiziranih i kompjuteriziranih vođenih strojeva za proizvodnju lijekova
  • Priprema strojeva za pokretanje i kontrolu procesa u proizvodnji krutih tvari, polučvrstih, tekućih i sterilnih farmaceutskih oblika
  • Osnovni radovi na održavanju proizvodne linije
  • Čišćenje strojeva, radnih mjesta i radnih površina
  • Rad u proizvodnji unutar odjela za vaganje (miješanje suhih sastojaka), granulaciju (miješanje vlažnih sastojaka), tabletiranje, kapsulaciju ili pakiranje

Kvalifikacije:

  • Minimalno srednja stručna sprema
  • Poželjni smjer tehničke struke (mehatronika, elektrotehnika, računalstvo)
  • Poželjno barem osnovno poznavanje engleskog jezika
  • Spremnost za rad u noćnoj smjeni
  • B kategoriju, spremnost za putovanje do Novog Mesta
  • Prethodno radno iskustvo u proizvodnji je prednost, ali nije uvjet

Uvjeti rada:

  • Rad je u tri smjene – svaki tjedan jedna smjena
  • Rad je raspoređen od ponedjeljka do petka, osim u uvjetima noćne smjene koja počinje u nedjelju navečer i završava u subotu ujutro
  • Prvi ugovor o radu se potpisuje na 6 mjeseci što je ujedno i period probnog rada, s nastojanjem produljenja ugovora
  • Na osnovnu plaću ostvaruju se dodaci za:
    • popodnevni i noćni rad
    • u potpunosti isplaćeni putni troškovi
    • na godišnjoj razini osigurane poslovne stimulacije, regres, božićnica, dar za dijete
    • organiziranu i isplaćenu prehranu

Molimo Vas da svoju prijave predate putem linka za prijavu. Na razgovor će biti pozvani oni kandidati koji će ući u najuži krug selekcije.

Iskustva

Agencija za pronalaženje Kariera već više od deset godina zapošljava za najveća i najuspješnija poduzeća u regiji. Više od 2500 zaposlenika u regiji radi u jedanaest grana na 125 različitih lokacija.

Stručnost

Mi u Karieri znamo koji su zahtjevi radnog mjesta i kakve su želje poduzeća. Istodobno cijelo vrijeme uspostavljamo i održavamo kontakt sa širokom mrežom nadarenih ljudi s pojedinih područja. Pobjednička je kombinacija u pronalaženju kadrova poznavanje zahtjeva i želja poduzeća te znanja i sposobnosti ljudi.

Poznavanje trendova

Suradnja s Karierom omogućuje vam pristup različitim informacijama iz područja tržišta rada i prilika za zapošljavanje. lmamo informacije iz mnogobrojnih područja kadroviranja jer smo sastavni dio trendova zapošljavanja, odnosno stvaramo ih; koja se znanja ili vještine traže, koja su zanimanja budućnosti…

HSG Kariera d.o.o. za posredovanje u zapošljavanju ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA: 102-02/17-04/01; URBROJ: 524-04-02-01/2-17-2, izdanu 11. siječnja 2017. godine i evidentiranu pod brojem 142/17.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.