Pošalji prijatelju

Pomoćni radnik u ispitivanju bez razaranja (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • ZIT Zavod za zavarivanje, ispitivanje i tehnologiju d.o.o.
  • Adresa: Rakitnica 6, 10040 Zagreb
  • Web: http://www.zit-zg.hr/

ZIT - Zavod za zavarivanje ispitivanje i tehnologiju d.o.o. je tvrtka specijalizirana za provođenje nerazornih i razornih ispitivanja u akreditiranim laboratorijima, a isto tako nudi i usluge: certifikacije zavarivačkog osoblja, certifikacije proizvoda, izobrazbe zavarivača i operatera, nadzora pri izgradnji investicijskih objekata i reparaturnog zavarivanja, toplinske obrade (PWHT), te izrade tehnologija zavarivanja. Dugogodišnjim postojanjem na tržištu rada tvrtka ZIT d.o.o. prepoznata je po kvaliteti usluge, iskustvu kadra i širini ponude.

Orijentirani na kvalitetu ponude i kontinuirana poboljšanja, tražimo savjesne, mlađe i pouzdane djelatnike željne i spremne na stjecanje novih znanja kao i na praktičan rad, s ili bez radnog iskustva, pri čemu ćemo odabranim kandidatima omogućiti kontinuirano stručno usavršavanje/školovanje tijekom njihovog rada, kako bi stekli sva potrebna znanja za samostalno izvršavanje radnih zadataka.

Opis posla

Ukoliko smatrate da možete svojim sposobnostima i vještinama doprinijeti uspjehu naše tvrtke pozivamo vas da se životopisom prijavite na sljedeće radno mjesto:

Pomoćni radnik u ispitivanju bez razaranja (m/ž) - 2 izvršitelja.

Opis posla:
- provođenje ispitivanja metodama bez razaranja (NDT: vizualno ispitivanje, penetrantsko ispitivanje, magnetsko ispitivanje i radiografsko ispitivanje)
- terenski rad po cijeloj RH (rad na radilištima)

Uvjeti

Potrebni uvjeti:
- srednja stručna sprema (SSS)
- sa ili bez radnog iskustva u ispitivanjima bez razaranja
- posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
- služenje MS Office programskim paketom (Word, Excel)
- posjedovanje certifikata sukladno HRN EN ISO 9712 VT, PT, MT, RT Level 1 ili Level 2 (poželjno)
- znanje stranog jezika (poželjno)

Prijaviti se možete slanjem Vašeg životopisa putem linka za prijavu do datuma 15.05.2021. godine.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel

Što nudimo

Ponuda:
- redovna primanja
- dinamičan timski rad
- interno školovanje za potrebe provođenja ispitivanja
- stručna usavršavanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.