+1
Pošalji prijatelju

Stolar (m/ž)

Sveti Križ Začretje

Rok prijave:

Prostoria je mlada uspješna tvrtka iz Hrvatske koja se bavi proizvodnjom namještaja visoke kvalitete i svevremenog dizajna. Od osnutka 2011. godine do danas neprestano rastemo, i naša je kvaliteta prepoznata na tržištima preko 60 zemalja svijeta. Kolekcija se svake godine proširuje i kontinuirano ulažemo u nove tehnologije i najmodernije strojeve, kako bismo pratili taj razvoj. U stalnoj smo potrazi za novim, kvalificiranim kadrovima kao i za entuzijastima spremnim na učenje i usavršavanje, kako bismo se zajedno nastavili razvijati.

Opis posla

Traži se:

Stolar (m/ž) - 10 djelatnika/ica.

Posao se odnosi na rad u proizvodnji garnitura, fotelja, stolica, stolova te ostalog pratećeg proizvodnog programa. Obuhvaća rad u stolariji u jednoj ili dvije smjene, ovisno o obujmu posla na sofisticiranim CNC i ostalim strojevima za obradu drva.

Uvjeti

- VKV/KV
- iskustvo poželjno (nije uvjet)
- poželjno znanje rada u CAD programima

Stručna sprema:

KV, VKV

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.