+1
Pošalji prijatelju

Voditelj proizvodnje (m/ž)

Slatina

Rok prijave:

  • auric timber društvo s ograničenom odgovornošću za preradu drva
  • Adresa: Industrijska 6, 33520 Slatina
  • Web: http://www.auric-timber.hr

Tvrtka auric timber d.o.o. osnovana je 2013. godine (izvorno Slavonski hrast d.o.o.) sa sjedištem u Slatini. Osnovna djelatnost tvrtke je proizvodnja hrastove piljene građe. Tvrtka je početkom 2019. godine postala dio auric grupacije, te trenutno zapošljava preko 60 djelatnika.

S ciljem daljnjeg razvoja poslovanja tražimo ambicioznu i motiviranu osobu za navedeno radno mjesto.

Opis posla

- nadzor i upravljanje proizvodnjom od ulaza trupaca na skladište do izlaza gotovih proizvoda sa skladišta
- kontrola kvalitete trupaca
- edukacija zaposlenika na stovarištu trupaca
- edukacija zaposlenika u proizvodnji
- izrada radnih naloga i kontrola stupnja završenosti radnih naloga
- kontrola proizvodnje prema radnim nalozima
- kontrola proizvodnje prema radnim nalozima kod kooperantskih tvrtki koje rade uslugu propila
- organizacija i planiranje radnih mjesta
- rješavanje problematike u proizvodnji
- rad na unapređenju proizvodnje i smanjenju troškova proizvodnje

Uvjeti

- sposobnost rješavanja izazovnih situacija,
- pozitivan i profesionalan stav prema poslu,
- razvijene komunikacijske i organizacijske vještine,
- sposobnost delegiranja zadataka,
- vrlo dobro znanje rada na računalu,
- znanje engleskoga jezika u govoru i pismu (minimalno B2)

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- službeni mobitel
- plaćeni prijevoz
- naknada za odvojeni život od obitelji

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.