Pošalji prijatelju

Tapetar (m/ž)

Sveti Križ Začretje

Rok prijave:

poteži konce kod nas.

tapetar
(m/ž), Sv. Križ Začretje

opis posla

  • rad u proizvodnji garnitura, fotelja, stolica, te ostalog pratećeg proizvodnog programa u odjelu tapetarije u jednoj ili dvije smjene, ovisno o obujmu posla

uvjeti

  • stručna sprema: SSS
  • poželjno iskustvo rada u tapeciranju ojastučenog namještaja

poželjne kvalifikacije

  • izgrađene radne navike, motiviranost, visoka odgovornost i predanost radnim obvezama

vaše nam je zadovoljstvo važno, zato vam nudimo:

  • plaćen ili organiziran prijevoz
  • prigodne i godišnje nagrade
  • kod nas nema norme, ali je brzina i efikasnost bitna
  • dodaci i nagrade za inovacije, prijedloge za poboljšanja proizvodnog procesa
  • vanjska školovanja i edukacije, osiguranje majstorskih ispita
  • interna školovanja među odjelima, tapetar si ali želiš naučiti zavarivati?
  • rad u urednom, ugodnom, novom pogonu
  • mlad i dinamičan tim

s radom smo započeli 2011. vođeni vizijom proizvodnje visokokvalitetnog namještaja inovativnog dizajna. Ta nas ideja vodi i danas kada u našem pogonu u Sv. Križu Začretje, te nizu showrooma zapošljavamo preko 210 ljudi, a namještaj prodajemo na pet kontinenata i u 60 zemalja svijeta. Naši su proizvodi pronašli svoje mjesto u ekskluzivnim interijerima javnih i privatnih prostora rezultirajući kontinuiranim rastom te velikom potrebom za talentiranim, ambicioznim i vrijednim zaposlenicima.

odaberite prostoriju
prijavite se putem linka za prijavu

pustodol začretski 19 G
49 223 sv. križ začretje
hrvatska
T: +385 49 200 555
www.prostoria.hr

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.