Pošalji prijatelju

Financijski računovođa (m/ž)

Zadar

Rok prijave:

Opis posla

- knjiženje poslovnih promjena u Glavnoj knjizi
- izračun i predaja mjesečnog obračuna PDV-a
- usklađivanje stanja saldakonti kupaca i dobavljača
- usklade robnog i financijskog knjigovodstva
- vođenje evidencije dugotrajne imovine i obračun amortizacije
- praćenje Zakona i propisa iz područja računovodstva i financija
- obavljanje drugih poslova po nalogu nadređene osobe

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS
- 3-5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- samostalnost u obavljanju svih računovodstvenih poslova
- poznavanje poreznih i računovodstvenih propisa
- poznavanje rada na računalu
- poželjno poznavanje rada u ERP sustavima, ali nije uvjet
- sklonost timskom radu kao i točnost, pouzdanost i odgovornost
- tražimo motiviranu, komunikativnu i vedru osobu, otvorenu za timski rad, usvajanje novih znanja i vještina u dinamičnom radnom okruženju

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- radni odnos na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 6 mjeseci
- puno radno vrijeme (rad od ponedjeljka do petka)
- stimulativna primanja
- naknada za prijevoz u cijelosti
- raznovrstan posao
- kontinuirano stjecanje znanja
- radna atmosfera uvažavanja osobnih i profesionalnih ciljeva

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zadarska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.