Pošalji prijatelju

Tehnolog (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • E.G.O. Elektro-komponente d.o.o.
  • Adresa: Radnička cesta 115, 10 000 Zagreb

Opis posla

E.G.O. Elektro-komponente d.o.o., Zagreb, Radnička cesta 115, raspisuje natječaj za radno mjesto:

Tehnolog (m/ž) - 1 izvršitelj, radni odnos na neodređeno uz probni rad 6 mj.

Opis poslova:
- izrada idejnih i izvedbenih projekata tehnološkog procesa proizvodnje
- sudjeluje u izradi projektnih zadataka za nabavku, konstrukciju ili rekonstrukciju sredstava rada
- razrada pojedinih tehnoloških operacija
- kontinuirano analiziranje i unapređivanje postojećih tehnoloških procesa
- otklanjanje proizvodnih problema
- predlaže tehnička poboljšanja te pruža tehničku pomoć proizvodnji

Uvjeti

- inženjer strojarstva: bacc, mag. (VSS/VŠS)
- znanje engleskog jezika
- napredno poznavanje rada na računalu Microsoft Office
- s ili bez radnoga iskustva

Specifična znanja i vještine:
- poznavanje rada u aplikaciji SOLID WORKS ili aktivno znanje u jednom od 3D programskih paketa
- poželjno poznavanje SAP-a

Prednost:
- znanje ISO programiranja CNC tokarilica
- iskustvo u obradi materijala tehnologijama skidanja strugotine

Ponude sa životopisom i dokazima o ispunjenim uvjetima u ovom natječaju (preslika svjedodžbe o završnom radu, uvjerenja, domovnice, osobne iskaznice, elektronički zapis staža HZMO) dostavite putem linka za prijavu.

Natječaj otvoren od 06.09. do 20.09.2019.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.