Pošalji prijatelju

Wüstenrot financijski ekspert – voditelj tima (m/ž)

Slavonski Brod, Vinkovci

Rok prijave:

Opis posla:

• Rukovođenje timom financijskih eksperata
• Pronalaženje i zapošljavanje novih financijskih eksperata
• Pronalaženje novih honorarnih suradnika
• Vođenje brige o postojećim klijentima
• Akvizicija novih klijenata
• Sudjelovanje u izradi plana aktivnosti vlastitog tima
• Aktivna prodaja stambene štednje i stambenih kredita
• Aktivna prodaja Wüstenrot životnog osiguranja
• Aktivna prodaja proizvoda partnera

Uvjeti:

  • SSS
  • samostalan rad na računalu (Microsoft Office paket)
  • orijentiranost na rezultat
  • visok stupanj odgovornosti i inicijative u radu
  • energičnost i ambicioznost
  • licenca za zastupanje u osiguranju
  • izrazita komunikativnost
  • spremnost na timski rad
  • vozačka dozvola
  • poželjno radno iskustvo u prodaji i licenca HANF-e

Nudimo:

  • rad u poticajnom radnom okruženju
  • stimulativna primanja (kombinacija fiksnih i varijabilnih primanja)
  • zaposlenje na određeno vrijeme od godine dana uz uvjet probnog rada do 6

Mjesto rada: Slavonski Brod, Vinkovci

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 6.250,00 kuna.