Pošalji prijatelju

Bravar - Zavarivač (m/ž)

Sveta Nedelja

Rok prijave:

  • METUS d.o.o. za održavanje i popravak dizala
  • Adresa: Položnica 5, 10431 Sveta Nedjelja
  • Web: http://www.metus.hr

METUS d.o.o. je hrvatsko-švedska kompanija i međunarodno priznat partner najpoznatijim tvrtkama na području vertikalnog prijevoza. Na siguran, kvalitetan i pouzdan način projektiramo, izvodimo i održavamo sve vrste dizala. Naš dugogodišnji rad i praćenje visokih standarda struke rezultirao je nizom reprezentativnih internacionalnih projekata, prilagođenih specifičnim zahtjevima klijenta, uz ostvarivanje svih estetskih i funkcionalnih zahtjeva. Značajan rast i širenje poslovanja povećava i našu potrebu za novim zaposlenicima.

Ako tražite dinamičan posao u uspješnoj kompaniji, visoko profesionalno i poticajno radno okruženje, pozivamo vas da postanete dio našeg tima!

Opis posla

U našem novom proizvodnom pogonu u Samoborskom Farkaševcu tražimo:

Bravara - Zavarivača (m/ž).

Odgovornosti:
- sastavljanje različitih strukturnih elemenata postupkom zavarivanja: CO2, MIG/MAG, WIG (TIG), E-Hand (REL)
- obrada metala, zavarivanje i montaža metalnih konstrukcija u skladu s nacrtom ili uputama
- rješavanje tehničkih problema pri izvedbi projekata
- proizvodnja i montaža pojedinačnih dijelova od lima, cijevi (ručno i strojno)
- izrada, obrada i montaža metalnih konstrukcija
- odgovara za kvalitetno obavljanje preuzetih poslova i radnih zadataka

Uvjeti

- KV/SSS
- višegodišnje iskustvo u sličnim poslovima
- fleksibilnost i kreativnost u rješavanju problema
- odgovornost, prilagodljivost, okretnost i spretnost
- vješti u radu i u korištenju bravarskog alata

Stručna sprema:

KV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- ugovor na neodređeno uz probni rok od 6 mjeseci
- mogućnost profesionalnog i osobnog razvoja
- poticajnu i ugodnu radnu atmosferu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.