Pošalji prijatelju

Brusač (m/ž)

Nova Gradiška

Rok prijave:

  • FI.-MA. trgovina, uvoz-izvoz, zastupstva i proizvodnja, d.o.o.
  • Adresa: Kralja Petra Svačića 15, 35400 Nova Gradiška
  • Web: http://www.fi-ma.hr

FI.-MA. d.o.o. ima tradiciju proizvodnje i prodaje drvenih proizvoda od hrasta, bukve, jasena i oraha za domaće i strano tržište.
Naši djelatnici su nam na prvom mjestu, te im pružamo povoljne uvjete rada i poštujemo sva radnička prava.

Opis posla

- obavlja poslove pripreme oštrenja i peglanja pila
- brine o materijalima za rad te za njihovu ispravnost
- savjesno, pravovremeno, uredno i zakonito obavlja povjerene mu zadaće
- obavlja i ostale poslove prema nalogu nadređenih

Uvjeti

Stručna sprema:

NKV, KV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- zapošljavanje u stalni radni odnos, nakon probnog rada
- isplata putnih troškova

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Brodsko-posavska

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.