Pošalji prijatelju

Cjevar (m/ž)

Cork (Irska)

Rok prijave:

  • AA EURO CROATIA društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
  • Adresa: Savska cesta 32/IX, 10000 Zagreb

AA Euro Croatia dio je međunarodne grupacije AA Euro Group Ltd koja je osnovana 2005. godine u Irskoj. Specijalizirani smo za zapošljavanje u području građevine, inženjeringa, proizvodnje i financija. Zapošljavamo kako u Irskoj tako i u ostalim dijelovima Europe.

Opis posla

Tražimo više kandidata za radno mjesto Cjevar (m/ž) za rad na farmaceutskom projektu u blizini mjesta Cork, Irska.

Ključni zadaci:
- postavljanje cijevi (čelik, inox) u skladu s nacrtima i zadanim dimenzijama
- savijanje cijevi, sastavljanje i montaža, inspekcija i testiranje, utvrđivanje kvarova
- utvrđivanje materijala
- instalacija sustava za kontrolu požara, tankova za vodu, sustava za grijanje vode, sanitarnih sustava, sustava za ventilaciju, cjevovode za vruću vodu i paru
- čitanje nacrta te pridržavanje istih
- razumijevanje izometrije
- sastavljanje pojedinačnih dijelova u cjelinu
- pridržavanje sigurnosnih odredbi, kvalitete i standarda rada
- nošenje zaštitne odjeće
- održavanje urednosti radnog prostora

Uvjeti

- završena srednja stručna sprema
- obavezno prethodno radno iskustvo na farmaceutskim projektima, data centrima ili biogas projektima
- dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- sposobnost samostalnog čitanja nacrta i razumijevanja izometrije
- poslodavac je u mogućnosti ponuditi zaposlenje samo kandidatima s hrvatskim ili nekim drugim EU državljanstvom

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Što nudimo

- irska prijava/ugovor
- satnica 25.59 € bruto za 39 sati tjedno
- prekovremeni 38.39 € bruto, subota iznad 4 h i nedjeljom 51.18 € bruto
- 48 – 56 radnih sati tjedno
- poslodavac osigurava prijevoz i smještaj – jednokrevetne sobe u zajedničkom smještaju
- kandidati koji žele pronaći vlastiti smještaj dobivaju naknadu od 191.92 € bruto tjedno

Zainteresirani kandidati mogu se prijaviti slanjem životopisa na engleskom jeziku putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.