Pošalji prijatelju

Voditelj proizvodnog sektora (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Poslodavac: Oglas za klijenta

Opis posla

Uspješna tvrtka sa dugogodišnjom tradicijom u kemijskoj industriji traži visokomotiviranu osobu na poziciji:

Opis posla:
- organizacija rada unutar Proizvodnog sektora
- upravljanje proizvodnim procesom (priprema, praćenje, izvršenje radnih naloga)
- realizacija plana proizvodnje u skladu s visokim standardima kvalitete tvrtke
- koordinacija sa ostalim odjelima unutar organizacije
- unaprijeđenje i poboljšanje tehnoloških procesa
- izrada CAPEX budžeta za proizvodnju i odgovornost za provedbu
- upravljanje troškovima
- kontrola proizvodnih kalkulacija
- provođenje higijenskih mjera, zaštite na radu i zaštite okoliša u pogonu
- razvoj zaposlenika
- izvještavanje prema upravi društva

Uvjeti

- VSS tehničkog smjera
- minimalno 2 godine iskustva na rukovodećim pozicijama u proizvodnim tvrtkama
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- poznavanje rada u SAP-u prednost, ali nije uvjet
- izražene organizacijske sposobnosti
- visoka razina odgovornosti, organiziranosti i profesionalnosti
- samoincijativnost i spremnost na kontinuirano učenje i usavršavanje
- dobre komunikacijske vještine i usmjerenost na timski rad

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Što nudimo

- rad u tvrtki sa dugogodišnjom tradicijom
- raznovrstan i dinamičan posao
- razmjenu znanja i iskustava u internacionalnom okruženju
- kontinuirano stjecanje novih znanja

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biti će kontaktirani.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 6.250,69 kuna (829,61 EUR).