Pošalji prijatelju

Koordinator i planer pakiranja (m/ž)

Pazin

Rok prijave:

Pisinium d.o.o., poduzeće za proizvodnju trajnih suhomesnatih proizvoda raspisuje natječaj za otvoreno radno mjesto:

Radno mjesto koordinatora savršeno je za osobe koje vole izazove, dinamično radno mjesto uz mnogo analiziranja i korištenje informatičkog znanja. Imaju visoke organizacijske sposobnosti, sposobnost logičnog razmišljanja i povezivanja procesa. Posao uključuje svakodnevnu komunikaciju s više različitih odjela no rezultati dobrog rada vidljivi su svaki dan kroz zadovoljstvo svojih kolega i zadovoljstvo kupaca.

Opis posla uključuje sljedeće zadatke:

  • Uvođenje u posao 3 - 6 mjeseci (od toga prvih mjesec dana rad u pakirnici, 30 dana rad na otpremi)
  • Izrada mjesečnih, tjednih i dnevnih planova pakiranja za što je potrebno poznavanje procesa pakiranja
  • Koordinacija s odjelom prodaje, otpreme, proizvodnje i obrade oko potrebnih količina proizvoda i repromaterijala
  • Suradnja s upravom na godišnjim, kvartalnim, mjesečnim planovima proizvodnje i izvještajima o uspješnosti rada
  • Svakodnevni obilasci svih linija pakiranja s ciljem podrške voditeljima i bolje preraspodijele zadataka
  • Suradnja s odjelom kontrole kvalitete na dnevnom nivou
  • Kontrola da se procesi i rad odvija prema implementiranom IFS standardu.

Cilj ovog radnog mjesta je jasna komunikacija između odjela i pravovremena dostupnost proizvoda.

Potrebni uvjeti:

  • Prednost imaju osobe koje su završile prehrambeno-biotehnološki fakultet
  • Dobrodošle su osobe bez dugog radnog iskustva koje žele učiti i napredovati
  • Sposobnost rada na voditeljskom i operativnom nivou
  • Vještine organizacije
  • Visoki stupanj samoinicijative, prihvaćanja odgovornosti
  • Dobro znanje engleskog jezika

Što nudimo:

  • Mogućnost napredovanja
  • Vanjske edukacije i usavršavanje
  • Motivirajuću i sigurnu okolinu u kojoj možeš razviti svoj potencijal
  • Stabilna i visoka primanja uz stimulacije i nagrade
  • Stabilno dugoročno zaposlenje

Mjesto rada: Pazin

Sjedište firme: Pazin

Ukoliko ste zainteresirani za ponuđeno radno mjesto molimo da nam pošaljete životopis putem linka za prijavu.

Natječaj je otvoren do popunjenja radnog mjesta.
Kontaktirat ćemo isključivo kandidate koji ispunjavaju tražene uvjete natječaja!

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 6.250,69 kuna (829,61 EUR).