+1
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Suradnik u nabavi (m/ž) - Varaždin

Rok prijave: 28.09.2012.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: Siga d.o.o.

Opis posla

Tvrtka Siga d.o.o. je u potrazi za suradnikom u nabavi.

Uvjeti

- visoka stručna sprema ili viša stručna sprema
- minimalno 2 godina radnog iskustva u nabavi sa inozemnih tržišta
- poznavanje carinskih propisa (uvozni propisi i dokumentacija)
- organizacijske sposobnosti i proaktivnost
- analitičke sposobnosti
- pregovaračke vještine
- spremnost na timski rad i ispunjavanje obaveza u zadanim rokovima
- napredno znanje rada sa MS Office paketom
- napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu, poželjno znati još jedan od svjetskih jezika
- vozačka dozvola B kategorije
- posao je na određeno vrijeme (zamjena za porodiljni) s mogućnošću produženja ugovora

Zadržavamo pravo odgovora samo kandidatima koje pozovemo na razgovor ili testiranje.

Potrebne godine iskustva:
2

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:
Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:
Ekonomija, financije i računovodstvo
Prodaja (Trgovina)
Županija rada:
Varaždinska
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.

Kreni

Potraži odgovor na pitanje: Kolika je plaća?