+1
Pošalji prijatelju

Računovođa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Kopun Group, grupacija u hrvatskom vlasništvu, pruža usluge revizije, računovodstva i poreznog i poslovnog savjetovanja. Kopun Group članica je „Nexia International“, vodeće mreže nezavisnih računovodstvenih i savjetodavnih tvrtki, sa sjedištem u Londonu. Naše znanje, predanost klijentu i kvaliteti usluge postalo je prepoznatljivo u poslovnome svijetu tokom proteklih 26 godina poslovanja.

Opis posla

Kontinuirani rast i razvoj Kopun Group-e otvara mogućnost apliciranja za ambicioznu, obrazovnu i odgovornu osobu za radno mjesto:

Računovođe (m/ž) u tvrtci Kopun i Kopun d.o.o., za rad na neodređeno vrijeme.

Opis poslova:
- svi računovodstveni i knjigovodstveni poslovi

Uvjeti

- VŠS/VSS ekonomskog smjera
- dobro znanje računovodstvenih propisa; praćenje zakonskih propisa
- minimalno 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
- poznavanje MS Office paketa
- obavezno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- spremnost za kontinuirani razvoj i učenje, pozitivni životni stavovi

Pozivamo vas, kandidatkinje i kandidati, da nam svoj životopis pošaljete najkasnije do 24.01.2017.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Nudimo vam:
- dinamičan posao unutar ugodnog obiteljskog okruženja
- mogućnost inventivnog učenja te profesionalnog i osobnog rasta i razvoja
- ugovor na neodređeno

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.