+1
Pošalji prijatelju

Interni revizor (m/ž)

Solin

Rok prijave:

AD PLASTIK multinacionalna je kompanija s tridesetogodišnjom tradicijom u proizvodnji komponenti za automobilsku industriju. Autoindustrija vrlo je specifična i dinamična te zahtjeva kontinuirano praćenje trendova, razvoj proizvoda i edukaciju. Najveći smo proizvođač automobilskih
komponenti u Hrvatskoj, a naša vizija je biti tržišni lider u Istočnoj Europi.

Prijavite se i budite dijelom moderne, uspješne i inovativne kompanije koja potiče kreativnost i učinkovitost.

Dobrodošli u AD Plastik tim!

INTERNI REVIZOR (m/ž)

Mjesto rada: Solin

Opis radnog mjesta

  • Sudjeluje u izradi Godišnjih planova interne revizije
  • Provodi ocjenu adekvatnosti i efikasnosti kontrola u upravljanju organizacijom, poslovanjem i informacijskim sustavom
  • Daje procjenu i preporuke za poboljšanje procesa korporativnog upravljanja
  • Nadzire realizaciju ciljeva i poštivanje propisanih politika, procedura i radnih uputa
  • Sudjeluje u izradi izvještaja i davanju mišljenja o obavljenoj reviziji pojedinog područja

Uvjeti

  • VSS/magistar struke, ekonomski smjer
  • Poželjno najmanje tri godine iskustva u područjima revizije, kontrolinga, računovodstva ili financija
  • Prednost je položen ispit za revizora ili internog revizora te stečeno zvanje ovlaštenog revizora
  • Poznavanje zakonske regulative (Zakon o računovodstvu i propisi vezani uz njegovu primjenu) i Međunarodnih standarda za profesionalno obavljanje interne revizije
  • Poznavanje jednog svjetskog jezika
  • Korištenje MS Office programa
  • Spremnost na stručno usavršavanje i stalno unaprjeđivanje stečenih znanja i vještina
  • Spremnost na povremena putovanja u zemlji i inozemstvu.

Vještine

  • Analitičnost, proaktivnost, sposobnost sintetiziranja
  • Odgovornost, preciznost, komunikativnost i sklonost timskom radu
  • Interpersonalne vještine
  • Etička posvećenost
  • Istraživačke vještine, sposobnost stvaranja novih ideja
  • Sposobnost prilagođavanja novim situacijama
  • Proaktivnost, samoinicijativnost i usmjerenost na postizanje zadanih ciljeva
  • Visoka odgovornost i pouzdanost u radu

Volite timski rad i ostvarivanje zajedničkih ciljeva?
Želite napredovati i dokazivati se na poslu?
Inovativni ste i proaktivni?

Priložite svoj CV i pošaljite prijavu putem linka najkasnije 29.05.2017.

Prosječna plaća u kategoriji
Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.