+1
Pošalji prijatelju

Business Controller (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

METRO Cash & Carry Hrvatska kao dio METRO Grupe, jedan je od najuspješnijih veleprodajnih lanaca u svijetu, prisutan u 25 zemalja Europe i Azije, s više od 749 veleprodajnih centara i više od 112.000 zaposlenih. U Hrvatskoj smo prisutni od 2001. s otvorenih 9 veleprodajnih centara, u Zagrebu, Rijeci, Zadru, Splitu, Osijeku, Varaždinu, Puli i Poreču.

Opis posla

Ako želiš svoju karijeru razvijati u dinamičnom okruženju internacionalne kompanije onda je ovo oglas za tebe.

Radni zadaci:
- pripremanje i analiziranje stvarnih, prognoziranih i proračunskih mjesečnih sredstava
- analiziranje prilika i rizika
- redovno izvješćivanje i prezentiranje pred članovima Uprave
- analiziranje komercijalnih/operativnih KPI-a
- davanje komercijalnih/operativnih preporuka dioničarima temeljenih na njihovoj izvedbi
- planiranje i analiziranje obrtnog kapitala
- ad hoc analiza

Uvjeti

Profil idealnog kandidata:
- stručna sprema: VSS/VŠS (prednost Ekonomija)
- potrebne godine iskustva: 1-2 godine u kontrolingu/financijskoj analizi u internacionalnoj FMCG/trgovini
- tražene sposobnosti: timski igrač, orijentiranost na ciljeve, orijentiranost na kupce i rezultate, sposobnost rješavanja problema, analitičke vještine, komunikativnost, interpersonalne vještine, motiviranost za rad u dinamičnom okruženju, izražena znatiželja, odgovornost, samomotiviranost, fleksibilnost, sposobnost samostalnog rada, proaktivno razmišljanje u smjeru ostvarenja rezultata – sposobnost usvajanja promjena gdje je potrebno te uočavanje novih pristupa/učinkovitosti
- znanje jezika: napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- potrebne vještine: znanje Excela, dobre vještine upravljanja bazama i/ili MS ACCESS i/ili napredno znanje SAP programa

Ukoliko si se prepoznao/prepoznala u navedenom profilu idealnog kandidata koji je spreman prihvatiti izazov i postati dio našeg tima, pošalji svoj životopis putem linka za prijavu najkasnije do 28.2.2018.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1-2

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Excel

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.