+1
Pošalji prijatelju

Asistent u računovodstvu i financijama (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Electus DGS d.o.o.

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje u Hrvatskoj. Zbog potrebe pojačanja Našeg tima trenutno smo u potrazi za visokomotiviranom osobom.

Ukoliko ste spremni prihvatiti izazove visokih standarda našeg poslovanja, pridružite se našem timu kao:

Zagreb

Opis poslova:

  • knjiženje izvoda, URA i IRA
  • izdavanje IRA
  • vođenje blagajne
  • komunikacija i usklađivanje otvorenih stavaka s kupcima/dobavljačima
  • obračun plaća
  • ostali administrativni poslovi u računovodstvu

Idealni kandidat/kandidatkinja za ovu poziciju posjeduje:

  • SSS/VŠS, ekonomskog usmjerenja
  • minimalno 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • poznavanje i praćenje zakona i propisa vezanih za računovodstvo, knjigovodstvo i poreze
  • izražena odgovornost i samostalnost
  • samoinicijativnost i usmjerenost na detalje
  • analitičnost i preciznost
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • aktivno korištenje Microsoft Officea

Uvjeti:

  • ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok
  • stabilna i stimulativna primanja
  • priliku za osobni i profesionalni razvoj te plaćene edukacije

Ako ste analitična, pedantna i marljiva osoba, spremna za rad u mladom i dinamičnom timu, imate želju za daljnjim unapređenjem svojih vještina i znanja kao predstavnik vodeće agencije u Hrvatskoj – prijavite se sa svojim životopisom do 19. lipnja 2018. putem linka za prijavu.

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.