+1
Pošalji prijatelju

Finance and Accounting Manager (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tko smo i što radimo

HSM informatika je na tržištu 28 godina te poslujemo u čitavoj regiji i na tržištima EU. Zastupamo vodeće svjetske proizvođače softverskih i hardverskih rješenja, a svojim klijentima pružamo potpunu uslugu, od konzaltinga i edukacije, do prodaje, implementacije i podrške. Kako radimo? Upravo onako kako biste to očekivali od tvrtke s iskustvom, koja stalno traži nove izazove i prati trendove. Mi smo uigran tim usredotočen na zajedničke vrijednosti. Više o nama na www.hsm360.com i salesforce.hsm360.com.

Opis posla:

Vođenje i organizacija poslova iz područja računovodstva i financija HSM-informatike te tvrtki u vlasništvu HSM-informatike iz drugih zemalja regije.

Iz područja računovodstva posao obuhvaća:
  • Redovitu komunikaciju i suradnju s ino i domaćim partnerima i klijentima
  • Kontrolu ispravnosti primljene dokumentacije
  • Knjiženje dokumenata za obračun, URA i IRA te usklađivanje otvorenih stavaka
  • Izradu robnih primki
  • Vođenje uredske blagajne (knjiženje i isplata)
  • Vođenje putnih naloga (knjiženje i isplata)
  • Pomoćne poslove u obračunu plaća
  • Platni promet - Internet bankarstvo
  • Ostale poslove iz područja robnog i financijskog računovodstva

Iz područja financija posao obuhvaća:
  • Vođenje ino i domaćeg platnog prometa: praćenje rokova naplate i plaćanja, opomene, kompenzacije i sl.
  • Analizu poslovanja, praćenje likvidnosti, izradu financijskih izvještaja
  • Komunikaciju s revizijom i vanjskim knjigovodstvenim servisom
  • Praćenje izmjena zakona i propisa iz područja računovodstva i financija
  • Stjecanje novih znanja i uvođenje novosti u području financija
  • Proaktivno sudjelovanje u optimizaciji i unapređenju sustava u cjelini

Uvjeti:

  • VŠS/preddiplomski ili VSS/diplomski studiji
  • Radno iskustvo od najmanje 3 godine na odgovarajućim poslovima
  • Samostalnost u računovodstvenim poslovima
  • Poznavanje robno-materijalnog poslovanja
  • Informatička pismenost, MS Office (prvenstveno Microsoft Excel i Google tablice)

Prednosti:

  • Iskustvo rada u ERP sustavima 4D Wand i Datalab Pantheon
  • Položeni certifikati (ACCA, CFA ili usporedivi) ili spremnost na polaganje istih
  • Snažno razvijene analitičke vještine
  • Interes i želja za učenjem u području financija

Što nudimo:

  • Mogućnost daljnjeg školovanja (interna edukacija, mogućnost sudjelovanja na seminarima i edukacijama u Hrvatskoj i inozemstvu)
  • Mogućnost napredovanja i uključivanja u incentive program
  • Rad s atraktivnim i vodećim svjetskim tehnologijama i brendovima
  • Rad na neodređeno (nakon probnog roka)
  • Dinamično i zanimljivo radno okruženje te otvorenu i prijateljsku atmosferu

Želite li postati dijelom perspektivnog i dinamičnog okruženja - pozivamo vas da se pridružite HSM timu!

Motivacijsko pismo sa životopisom pošaljite do 25.01.2019. putem linka za prijavu.

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.