+1
Pošalji prijatelju

Izvršni direktor sektora komercijalnih poslova (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Grafički zavod Hrvatske d.o.o.
  • Adresa: Mičevečka ulica 7, 10 000 Zagreb
  • Web: http://www.gzh.hr

Opis posla

Grafički zavod Hrvatske d.o.o., vodeća tiskara u Hrvatskoj s više od 140 godina tradicije i dokazane kvalitete proizvoda i usluga, pruža Vam mogućnost zapošljavanja na dinamičnom i izazovnom radnom mjestu:

Izvršni direktor sektora komercijalnih poslova (m/ž).

Kratak opis posla:
- direktno upravljanje i odgovornost za sve kanale prodaje, marketing i nabavu
- aktivan angažman u razvoju i rastu tržišta
- stalna suradnja s direktorom Društva na razvoju poslovanja.
- razvoj prodajne strategije Društva i razvoj i implementacija prodajne strategije
- razvoj i izrada godišnjih, kvartalnih i mjesečnih planova prodaje
- upravljanje strateškim i razvojnim projektima po nalogu uprave društva

Uvjeti

- VSS, ekonomski ili tehnički fakultet
- minimalno 5 godina radnog iskustva u prodaji, prednost poznavanje grafičke industrije
- aktivno znanje engleskog jezika, prednost poznavanje njemačkog stranog jezika
- iskustvo u upravljanju timovima
- poznavanje rada na računalu (MS Office paket)
- vozačka dozvala B kategorije
- komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke vještine, samostalnost u obavljanju poslova
- profesionalnost i odgovornost u radu, sklonost timskom radu

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- uz fiksnu plaću, mogućnost dodatne stimulacije kroz varijabilni dio plaće
- mogućnost stručnih edukacija i usavršavanja stranih jezika
- zaposlenje na neodređeno vrijeme uz probni rad od šest mjeseci

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 6.250,00 kuna.