+1
Pošalji prijatelju

Regionalni voditelj maloprodaje (m/ž)

Rijeka, Kvarner, Istra, Zagreb

Rok prijave:

Jedan smo od vodećih trgovačkih lanaca u Hrvatskoj sa prodajnom mrežom od 206 visoko standardiziranih prodavaonica te preko 3.500 radnika, što nas čini najvećom tvrtkom sa sjedištem na jadranskoj obali. Kompanija je već godinama vrlo značajan investitor u regijama gdje posluje, čime se daje doprinos razvoju gospodarstva i potiče novo zapošljavanje. Naši strateški ciljevi su daljnje širenje prodajne mreže te zadovoljstvo zaposlenika i kupaca.

Zbog daljnje ekspanzije na hrvatsko tržište i otvaranja novih poslovnica tražimo dinamične, visokomotivirane te stručne kandidate za radno mjesto:

REGIJA SJEVER (rIJEKA I KVARNER, ISTRA, ZAGREB)

Tražimo jednog izvršitelja/izvršiteljicu za regiju Sjever.

Opis posla:

  • obilazak terena
  • organizacija, rukovođenje i koordinacija poslovima u službi maloprodaje
  • odgovornost za primjenu odgovarajućih zakonskih propisa koji se odnose na poslovanje maloprodaje, praćenje pozitivnih zakonskih propisa i njihovih promjena
  • odgovornost za upravljanje zalihom, asortimanom, organizacijom rada, ljudima i troškovima
  • regrutacija, selekcija i razvoj kadrova
  • unapređenje poslovnih jedinica uz stalni nadzor i kontrolu kroz ključne pokazatelje poslovanja
  • praćenje realizacije zadanih poslovnih planova uz periodično izvješćivanje direktora maloprodaje/rukovoditelja regije

Uvjeti:

  • minimalno srednja stručna sprema
  • prednost iskustvo na istim ili sličnim radnim mjestima
  • izražene organizacijske i komunikacijske vještine
  • proaktivnost, usmjerenost na ostvarivanje ciljeva
  • odgovornost za odrađen posao
  • fleksibilnost u radnom vremenu i spremnost na putovanja
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo:

  • rad u dinamičnom, ugodnom i izazovnom okruženju
  • mogućnost usavršavanja i napredovanja te profesionalnog razvoja
  • mogućnost ostvarivanja bonusa i stimulacija
  • službeni automobil, mobitel, laptop

Molimo sve zainteresirane kandidate da se prijave te prilože svoj životopis, najkasnije do 19.02.2019. putem linka za prijavu.

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 6.250,00 kuna.