Pošalji prijatelju

Konto konzultant za podršku korisnicima (m/ž)

Varaždin

Rok prijave:

Osnovna djelatnost Konta je projektiranje, razvoj i održavanje vlastitog ERP sustava Konto.
Baza od preko 250 korisnika Konto programa sastoji se od profitnih poduzeća, obrtnika, neprofitnih organizacija te proračunskih korisnika.

Opis posla

Tražimo motiviranu i stručnu osobu za podršku korisnicima u radu s Konto programima za rad u Konto uredu Varaždin te kod korisnika na terenu na području RH.

Vaši zadaci:
- operativna podrška korisnicima u radu s Konto programom
- obuka novih korisnika u radu s Konto programom
- instalacija, konfiguracija, prilagodba i testiranje programa prema zahtjevima korisnika
- testiranje funkcionalnosti programa
- pisanje korisničkih uputa
- praćenje zakonskih propisa u području financijskog knjigovodstva, plaća i drugog dohotka
- prezentacija programskih rješenja potencijalnim korisnicima

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS ekonomskog ili IT usmjerenja (poželjni smjerovi: Poslovna informatika i Računovodstvo i revizija)
- sposobnost rješavanja problema i analitičke vještine
- napredno korištenje računala i MS Office alata
- prezentacijske i komunikacijske vještine
- spremnost na kontinuirano učenje i usavršavanje
- odgovornost prema poslu
- samostalnost i angažiranost u radu
- sklonost timskom radu

Kontakt preko linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Internet

Što nudimo

- plaća vezana uz rezultate rada
- mogućnost stalnog zaposlenja nakon 3 mjeseca probnog rada
- dobra i prijateljska radna okolina
- mogućnost zapošljavanje više kandidata (ako sada super radite u timu sa kolegom, pridružite nam se zajedno)

Stalni radni odnos, Stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa

Plaća:

Od 5000 do 8000 kn

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.