Pošalji prijatelju

Samostalni računovođa (m/ž)

Velika Gorica

Rok prijave:

Europe's larger Baklava manufacturer

Tvrtka New Bakery d.o.o., osnovana je 2014. godine i smještena je u Lukavcu kod Velike Gorice. U 100% stranom vlasništvu New Bakery je trenutno najveća tvornica baklava u Europi. U proizvodnom pogonu koji je opremljen najsofisticiranijom opremom i koji se trenutno prostire na oko 1500m2, proizvode se baklave i slične slastice koje se potom distribuiraju diljem svijeta. Zavidan je podatak da se 95% ukupne prodaje odnosi na izvoz. Poslovanje se temelji na najstrožim kriterijima i sustavima za sigurnost hrane IFS i BRC. Članstvo u Sedex-u jamči ophođenje po najstrožim etičkim kodeksima prema partnerima i zaposlenicima.

Opis poslova

  • Prijem, evidentiranje tj. unošenje u sustav i kontrola ispravnosti računovodstvenih isprava (ulazni računi i ostalo), kao i njihovo neposredno sastavljanje
  • Računovodstveno evidentiranje poslovnih promjena na osnovu vjerodostojne dokumentacije – knjiženje URA, IRA, izvoda
  • Plaćanja prema planu i vođenje brige o pravovremenom izvršenju plaćanja, nadziranje novčanog tijeka
  • Praćenje otvorenih stavaka i otvorenih potraživanja i uplata
  • Komunikacija s kupcima u slučaju kašnjenja s plaćanjem
  • Vođenje pomoćnih evidencija (evidencija putnih naloga, osnovnih sredstava, inventara, blagajničko poslovanje)
  • Usklada stanja sa kupcima i dobavljačima na mjesečnom i godišnjem nivou
  • Prijave/ odjave djelatnika
  • Administracija robno-materijalno-proizvodnog poslovanja / spajanje primki , radnih naloga – usklađivanje s nabavom i proizvodnjom
  • Izrada izlaznih računa i otpremnica
  • Administrativna i tehnička ispomoć u projektima
  • Izrada izvještaja za Upravu društva
  • Priprema evidencije radnih sati, evidencije bolovanja i godišnjih odmora te slanje dokumentacije eksternom servisu za obračun plaća
  • Praćenje zakonskih propisa i vođenje računovodstva u skladu s istima

Uvjeti

  • VSS, magistar struke, ekonomskog smjera
  • Najmanje 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Napredno znanje MS Office
  • Izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Poželjno poznavanje rada u ERP Pantheon-u
  • Prednost iskustvo rada u proizvodnoj djelatnosti
  • Vještine rukovođenja i organizacije poslovnih procesa
  • Vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo

  • Rad u internacionalnoj i dinamičnoj sredini
  • Sigurna i stimulativna primanja
  • Mogućnost usavršavanja i dodatnih edukacija
  • Stalni radni odnos
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.