Pošalji prijatelju

Voditelj računovodstva (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvrtka Digitalni tahograf d.o.o. osnovana je 2014. i od onda bilježi rast što se manifestira kroz povećanje broja zaposlenika, ali i kroz širenje segmenata poslovanja.

U svojoj ponudi nudimo širok asortiman proizvoda i usluga povezanih sa cestovnim prijevozom (servis i baždarenje analognih i digitalnih tahografa, evidencija radnog vremena vozača, edukacija mobilnih radnika, periodička izobrazba vozača - Kod 95, DTgps - praćenje vozila).

Naša misija je ostvarivanje kvalitetnog i pouzdanog kruga proizvoda i usluga, kao i razumijevanje želja i potreba naših klijenata te za sve pronaći brzo i efikasno rješenje.

Opis posla

U skladu s planiranim razvojem poslovanja tražimo marljivu, stručnu i proaktivnu osobu sa iskustvom koja bi vodila kompletno računovodstvo tvrtke.

Opis posla:
- nadgledanje, planiranje i koordinacija aktivnosti i procesa računovodstvenog odjela
- koordinacija aktivnosti računovodstvenog odjela s aktivnostima drugih odjela
- postavljanje, predlaganje i implementacija djelotvornih i uspješnih pravila i procedura za računovodstvo, identifikacija potrebnih resursa
- praćenje svih zakonskih odredbi iz područja računovodstva
- redovita usklada dobavljača
- učinkovita podrška vanjskom knjigovodstvenom servisu
- knjiženje izlaznih i ulaznih računa
- knjiženje izvoda
- robno knjigovodstvo, izrada primki, otpremnica, izrada računa, blagajna
- vođenje evidencije osnovnih sredstava i sitnog inventara
- obračun amortizacije
- obračun putnih naloga i vođenje blagajne
- izrada i knjiženje cesija, kompenzacija
- kadrovska evidencija i obračun plaća
- svakodnevno vođenje brige o stanju sredstava na računima
- Usklada s kupcima i dobavljačima, slanje IOS-a kupcima, konto kartica i prijepisa računa te vođenje evidencije usklada kupaca
- obavljanje domaćeg i inozemnog platnog prometa
- koordinacija s bankama, poreznom upravom i drugim državnim institucijama

Mjesto rada: Zagreb - Lučko.

Uvjeti

- SSS/VSS/VŠS
- minimalno 5 godina iskustva na sličnim ili istim poslovima
- operativna iskustva odjelu financija
- odlično znanje rada na računalu (MS Office paket, Internet)
- komunikacijske vještine, fleksibilnost
- preuzimanje odgovornosti i inicijative - proaktivnost
- samostalnost u radu
- engleski jezik

Kandidati koji uđu u najuži izbor bit će kontaktirani.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- redovita primanja
- dinamičnu radnu okolinu
- izazov rada u uspješnoj i stabilnoj domaćoj tvrtki
- stalni radni odnos probnim rokom

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.