Pošalji prijatelju

Referent u gotovinskim operacijama (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

FINA gotovinski servisi d.o.o. najveća je i vodeća tvrtka u Republici Hrvatskoj specijalizirana za poslovanje s gotovim novcem i ostalim vrijednostima. Pružamo usluge Gotovinskih centara u ime i za račun Hrvatske narodne banke, odnosno zaprimamo, obrađujemo, pohranjujemo i izdajemo gotov novac poslovnih banaka diljem cijele Republike Hrvatske. U suradnji s poslovnim bankama pružamo komercijalne usluge obrade dnevnih utržaka za poslovne subjekte s mogućnošću avansnog odobravanja računa, zatim razmjenu gotovog novca, obradu gotovog novca iz uplatnih uređaja te pohranu i čuvanje ostalih vrijednosti.

Trenutno zapošljavamo preko 700 djelatnika, a za pojačanje tima tražimo:

Referenta u gotovinskim operacijama (m/ž)

Opis poslova:

  • poslovi preuzimanja, obrade, pohrane i izdavanja gotovog novca, vrijednosnih pošiljki i drugih vrijednosti
  • izrađivanje propisanih izvještaja i dokumentacije sukladno internim aktima
  • kontroliranje i upravljanje svim vrijednostima u trezoru te obavljanje poslova suključarstva (rukovanje elektronskim bravama, alarmima i sl.)
  • komuniciranje s vanjskim korisnicima usluga vezano za izvršenje usluge, ispravnost i dostavu dokumentacije i sl.

Uvjeti:

  • spremnost za rad u smjenama
  • komunikacijske vještine

Što nudimo:

  • redovna i stimulativna primanja (stimulacija)
  • izazovan i odgovoran posao
  • stručno usavršavanje tijekom rada

Vaše ponude sa životopisom očekujemo putem linka za prijavu do 20.05.2021.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.