Pošalji prijatelju

Računovodstveni savjetnik za programsko rješenje (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Saop d.o.o. za poslovna programska rješenja
  • Adresa: Puževa 13, 10020 Zagreb

Minimax traži računovodstvenog savjetnika za programsko rješenje!

Pozivamo te u odjel za korisnike o kojem pričaju svi koji su u svom računovodstvenom stažu radili sa softverskim rješenjima! Pitaš se zašto?

Glavni razlog koji nas čini drugačijima i konkurentnijima naša je korisnička podrška.

Imamo super razvijen »ticketing« sustav preko kojeg komuniciramo s korisnicima, pružamo efikasno i personalizirano korisničko iskustvo, uvijek smo otvoreni za nove prijedloge, priznamo ako pogriješimo, a u dane kad su rokovi predaje određenih obrazaca i obračuna u obzir uzimamo i položaj retrogradnog Merkura.

Kao pojačanje našem timu podrške, tražimo računovođu koji svoje znanje želi primijeniti na novi način kombinirajući dosadašnje iskustvo i suvremene tehnologije.

Opis radnog mjesta:

Korisnička podrška odgovorna je za podršku i pomoć korisnicima našeg programskog rješenja Minimax. Zahtjeve rješavamo putem internog sustava, a s korisnicima komuniciramo putem maila, telefona i udaljenog pristupa, ovisno o potrebi i procjeni. Odgovaramo na upite vezane uz rad programa, pripremamo pisane i video upute za korisnike, educiramo korisnike, pratimo njihove povratne informacije i posredujemo između korisnika i razvojne ekipe.

Strankama ne vodite računovodstvo, nego ih savjetujete kako da što bolje koriste računovodstveni program Minimax, uvodite ih u rad i pomažete im kad trebaju pomoć u obradi podataka (knjiženja, amortizacija, obračun plaća, bilanca, završni itd.)

Kad se uvode novi ili mijenjaju postojeći zakoni, konzultirate se s kolegama i zajedničkim snagama radite na optimizaciji rada programa.

Naša očekivanja:

Praktično znanje iz područja računovodstva. Očekujemo komunikativnost, strpljenje, osjećaj za rad s ljudima, spremnost na izazove, samostalnost, kao i preuzimanje odgovornosti za svoj rad.

Zbog svakodnevne komunikacije s klijentima potrebna je odlična pisana i govorna komunikacija, sposobnost jednostavnog pojašnjavanja složenih tema te želja za kontinuiranim poboljšanjem procesa i korisničkog iskustva. To konkretno uključuje i testiranja programa u dogovoru s kolegama iz razvoja i suradnju na formiranju naloga za optimizaciju rada programa.

Izuzetno cijenimo agilnost, timski rad i otvorenost kao i želju za osobni i poslovni razvoj.

Uvjeti:

  • Radno iskustvo na računovodstvenim poslovima od minimalno jedne godine
  • Obrazovanje ekonomskog usmjerenja, prednost računovodstvo i financije
  • Smisao za rješavanje tehničkih problema
  • Logičko i analitičko razmišljanje

Prednosti:

  • Znanje slovenskog jezika
  • Iskustvo rada u IT sektoru

Što nudimo?

Prihvatit će te iskusan tim koji će te uvesti u posao. Radit ćeš u ugodnom i opuštenom okruženju i imati priliku za učenje i osobni razvoj. Nudimo redovita i stabilna primanja te nagrađujemo učinkovit rad i trud kao i posebna postignuća naših zaposlenika. Tvoj će se rad uglavnom odvijati u uredu u Novom Zagrebu te iznimno na terenu.

O nama

Tvrtka Saop već je 35 godina vodeći pružatelj poslovnih programa i rješenja. Zapošljava više od 200 visokoobrazovanih stručnjaka koji su odgovorni za razvoj programa, pomoć i edukaciju korisnika. Saop je također dio međunarodne grupacije Solitea koja zapošljava više od 1000 ljudi i ima više od 235.000 korisnika programa u 15 zemalja.

Tim u Hrvatskoj čini uigrana ekipa od 20 kolega koja i nakon posla s veseljem ostaje na afterwork druženjima.

Predstavi nam se i pošalji svoj životopis putem linka za prijavu. Prijave zaprimamo do 02.10.2022.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 7,448,02 kuna.