+1
Pošalji prijatelju

Interni revizor (m/ž)

Split

Rok prijave:

Tvrtka Tommy d.o.o., jedan od vodećih trgovačkih lanaca u Hrvatskoj sa prodajnom mrežom od 200 visokostandardiziranih prodavaonica te preko 3.300 radnika, što je čini najvećom tvrtkom sa sjedištem na jadranskoj obali.

Zbog daljnjeg unaprjeđenja poslovanja traži dinamične, visokomotivirane i stručne kandidate za sljedeća radna mjesta:

Interni revizor (m/ž) - prijava

Mjesto rada: Split

Opis posla:

  • prati eksterne i interne propise iz područja računovodstva, financija, revizije i poreza
  • ispituje usklađenost poslovanja društva s postavljenim kriterijima
  • kontrolira primjenu zakona, propisa i općih akata kojima se uređuje provođenje utvrđene poslovne politike društva
  • kontrolira primjenu zakona i propisa vođenja financijsko-materijalnog poslovanja
  • provjerava zakonitost, ispravnost urednosti i ažurnost vođenja službenih evidencija i dokumentacije
  • utvrđuje prioritete i donosi odluke o obavljanju pojedinačnih revizija i kontrola
  • upozorava na odstupanja od postavljenih ciljeva i predlaže mjere za uklanjanje uočenih nedostataka
  • ispituje funkcioniranje informacijskog sustava
  • izrađuje prijedloge poslovnih odluka te provodi odluke i zaključke Uprave
  • surađuje s Hrvatskom revizorskom komorom, komercijalnom i državnom revizijom i ostalim tijelima i funkcijama vanjskog nadzora iz područja računovodstva i financija

Uvjeti:

  • VSS - završen ekonomski fakultet, smjer financije ili računovodstvo
  • radno iskustvo od najmanje 7 godina na istim ili sličnim poslovima
  • detaljno i suvereno poznavanje poreznog sustava, računovodstva i financija
  • odlično poznavanje zakonske regulative i prakse poreznog sustava
  • samostalnost u radu, proaktivnost, usmjerenost na ostvarivanje ciljeva
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • položeni vozački ispit B kategorije

Direktor računovodstva i financija (m/ž) - prijava

Opis posla:

  • organizacija, rukovođenje i upravljanje poslovima u području financija i računovodstva
  • osiguravanje učinkovite financijske i računovodstvene funkcije tvrtke
  • donošenje planova i proračuna poslovanja za područje financija i računovodstva, kontrola ostvarenih rezultata i iznalaženje mogućnosti poboljšanja poslovanja
  • razvijanje i održavanje standarda i procedura radi osiguravanja efikasnog, sigurnog i konkurentnog poslovanja
  • odgovornost za primjenu odgovarajućih zakonskih propisa koji se odnose na poslovanje iz područja financija i računovodstva
  • uspostava sustava kontrolinga te kontrola internih procesa
  • analiza poslovanja te izrada svih vrsta financijskih izvješća za upravu
  • kreiranje računovodstvenih politika u skladu sa zakonom
  • suradnja s bankama i drugim financijskim institucijama
  • odgovornost za novčani tijek tvrtke
  • analiza poslovanja i upravljanje troškovima

Uvjeti:

  • radno iskustvo od najmanje 10 godina u financijskom ili računovodstvenom sektoru
  • detaljno i suvereno poznavanje računovodstva, financija i poreznog sustava
  • najmanje 5 godina iskustva u upravljanju ljudima i financijsko-računovodstvenim sektorom
  • izražene organizacijske i liderske sposobnosti
  • samostalnost u radu, proaktivnost, usmjerenost na ostvarivanje ciljeva te sposobnost samostalnog donošenja bitnih odluka i preuzimanja odgovornosti
  • višegodišnje članstvo u strukovnim udrugama

Molimo sve zainteresirane kandidate da se prijave te prilože svoj životopis, najkasnije do 25.07.2017.

Prosječna plaća u kategoriji
Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.