+1
Send to friend

Područni voditelj (m/ž)

Kaštel Lukšić

Application deadline:

Ribola d.o.o. jedan je od vodećih trgovačkih lanaca na području srednje Dalmacije. Radi povećanja obujma posla tražimo više djelatnika za sljedeće radno mjesto:

PODRUČNi voditelj (m/ž)

Mjesto rada: Kaštel Lukšić

Opis posla:

  • Upravljanje radom poslovnica na dodijeljenom području
  • Praćenje rada djelatnika, educiranje i motiviranje voditelja poslovnica
  • Implementacija propisa i pravilnika i dogovorenih prodajnih i promotivnih aktivnosti te kontrola provedbe istih
  • Provedba iventuri, upravljanje zalihama i nadzor operativnog poslovanja
  • Analiza poslovanja prodajnih jedinica i produktivnosti djelatnika
  • Izvještavanje nadređenih

Uvjeti:

  • Razina obrazovanja VŠS / VSS
  • Poželjno min. 1 godina radnog iskustva u maloprodaji
  • Napredno korištenje MS Office paketa
  • Profesionalan i visoko motiviran pristup radu i suradnicima
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo Vam:

  • Redovna primanja uz plaćene troškove prijevoza te sve dodatke za rad nedjeljom, blagdanom i prekovremeni rad
  • Stimulativna primanja u sezoni sukladno rezultatima poslovanja
  • Mogućnost stalnog zaposlenja i profesionalnog napredovanja unutar firme
  • Pravo na regres, božićnicu i uskrsnicu prema internom pravilniku o radu

ZAINTERESIRANI?
Molimo zainteresirane kandidate da prijavu za posao sa životopisom pošalju najkasnije do 02/28/2019

Start to apply
Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 6.250,00 kuna.