Send to friend

Voditelj prodaje (m/ž)

Sveti Križ Začretje

Application deadline:

s radom smo započeli 2011. vođeni vizijom proizvodnje visokokvalitetnog namještaja inovativnog dizajna. Danas namještaj prodajemo na pet kontinenata i u preko 60 zemalja svijeta. Naši su proizvodi pronašli svoje mjesto u ekskluzivnim interijerima javnih i privatnih prostora rezultirajući kontinuiranim rastom te velikom potrebom za talentiranim, ambicioznim i vrijednim zaposlenicima.

voditelj prodaje
(m/ž), Sv. Križ Začretje

opis posla

  • rad na pronalasku i razvijanju mreže veleprodajnih kupaca u inozemstvu, razvoju izvoza i rastu prodaje na međunarodnom tržištu
  • radno mjesta obuhvaća česta putovanja i posao međunarodnog karaktera
  • sudjelovanje na nastupima na inozemnim sajmovima
  • potpuna kontrola, podrška i briga o postojećim i potencijalnim klijentima
  • praćenje pravovremenih isporuka i zadovoljstva kupaca
  • tjedno i mjesečno izvještavanje Upravi društva o aktivnostima na terenu, posjećenosti kupaca, aktivnostima konkurencije, prometima kupaca
  • praćenje i analiza tržišta, rada konkurencije i predlaganje mjera za unapređenje prodaje

uvjeti

  • stručna sprema: VSS
  • obavezno znanje engleskog i njemačkog jezika u govoru i pismu
  • minimalno 3 godine iskustva rada na istim ili sličnim pozicijama
  • vozačka dozvola
  • odlično znanje MS Office paketa s naglaskom na Excell

poželjne kvalifikacije

  • spremnost na česta poslovna putovanja
  • razvijena kreativnost i poznavanje dizajna u svijetu namještaja
  • odgovornost, preciznost i izrazita sistematičnost
  • samoinicijativnost i proaktivnost
  • sposobnost rada pod pritiskom i rokovima

vaše nam je zadovoljstvo važno, zato vam nudimo:

  • plaćen ili organiziran prijevoz
  • prigodne i godišnje nagrade
  • mlad i dinamičan tim

odaberite prostoriju
prijavite se putem linka za prijavu

pustodol začretski 19 G
49 223 sv. križ začretje
hrvatska
T: +385 49 200 555
www.prostoria.hr

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 4.701,29 kuna.