Send to friend

Cloud Consulting Sales Development (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

Tko smo i što radimo

Zastupamo vodeće svjetske proizvođače softvera i već niz godina poslujemo u čitavoj regiji. Kontinuirano rastemo, a posebno u području Salesforce CRM rješenja za upravljanje odnosima s klijentima. Javi nam se ako je prodaja nešto što te pokreće i želiš raditi s vodećim svjetskim softverskim brendovima.

Više o nama na www.hsm360.com i salesforce.hsm360.com.

Opis posla:

Uspostavljanje odnosa s potencijalnim klijentima i otvaranje prodajnih prilika za sljedeća rješenja:
  • Upravljanje odnosima s klijentima (Salesforce CRM)
  • Uredska kolaboracija (Google G Suite i Microsoft Office 365)

Kako mi vidimo Sales Development poziciju pročitaj na našem blogu.

Posao obuhvaća:

  • Svakodnevnu komunikaciju s potencijalnim klijentima (pismenu i usmenu)
  • Prepoznavanje poslovnih potreba potencijalnih klijenata
  • Informiranje i savjetovanje potencijalnih klijenata
  • Otvaranje prodajnih prilika za prodajni tim
  • Izgradnju kvalitetnih i dugoročnih odnosa s potencijalnim klijentima
  • Aktivnu svakodnevnu suradnju s prodajnim timom

Uvjeti:

  • VŠS/preddiplomski, VSS/diplomski studiji ili studenti zadnje godine studija s perspektivom redovnog zaposlenja po završetku fakulteta
  • Informatička pismenost, MS Office i/ili G Suite
  • Odlično poznavanje engleskog jezika (usmena i pismena komunikacija)
  • Organiziranost, proaktivnost, komunikativnost, multitasking, pedantnost, sklonost prodaji

Prednosti:

  • Iskustvo u telemarketingu, Sales Developmentu, prodaji (formalno ili preko Student servisa)
  • Poznavanje CRM ili Office Collaboration softverskih rješenja
  • Iskustvo u korištenju CRM rješenja
  • Poznavanje njemačkog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo:

  • Mogućnost daljnjeg školovanja (formalna certifikacija, interna edukacija, seminari i edukacije u Hrvatskoj i inozemstvu)
  • Mogućnost napredovanja i uključivanja u Incentive program
  • Rad s vodećim svjetskim CRM i Office Collaboration platformama
  • Rad na neodređeno (po završetku probnog roka)
  • Dinamično i zanimljivo radno okruženje te otvorenu i prijateljsku atmosferu

Ako želiš postati dio perspektivnog i dinamičnog okruženja, pozivamo te da se pridružiš HSM timu.

Motivacijsko pismo sa životopisom pošalji do 24.06.2019. putem linka za prijavu.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 4.701,29 kuna.