Send to friend

Asistent u prodaji (m/ž)

Rugvica

Application deadline:

  • HILFIGER STORES društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu
  • Address: Vrankovec 1, 49223 Sveti Križ Začretje

PVH ((Phillips-Van Heusen) grupa je jedna od svjetskih najvećih tekstilnih grupa sa više od 30 000 zaposlenih. Portfolio brenda uključuje svjetske lidere na području lifestyle brendova Tommy Hilfiger i Calvin Klein. Iz Düsseldorfa,upravljamo sa 25 država te svim potrebnim odjelima. Za našu novu Tommy Hilfiger trgovinu

Designer Outlet Croatia centru u Rugvici tražimo:

ASISTENTA U PRODAJI (M/Ž)

OPIS RADNOG MJESTA

Vi jednako impresionirate Vaše kupce i Vaše kolege svojim pozitivnim i dobro njegovanim izgledom. Poistovjećujete sebe sa brendom, komunikativni ste, timski orijentirani te pouzdani. U idealnom slučaju,imate iskustva u prodaji u kojoj pokazujete Vašu strast i orijentirani ste pružanju potpore kupcu.

TRAŽENE VJEŠTINE

Radno iskustvo u prodaji tekstila
Pozitivan stav i njegovan izgled
Orijentiranost prema kupcu
Timski duh
Samouvjerenost i odlučnost
Dinamičnost i entuzijazam
Modna osviještenost

JOIN THE HILFIGERS!

Osobni podaci koje proslijedite za ovu primjenu isto kao I dio procesa regrutiranja bit će zadržani i procesurirani u svrh u procesa selektiranja za Hilfiger stores d.o.o. kao I svaka slijedeća promjena ili izmjena zaposlenja,ukoliko nije drugačije naznačeno.Osobni podaci bit će u početku kontrolirani od strane ili u ime Hilfiger stores d.o.o. I biti će zadržani toliko dugo koliko je dopušteno od strane zakonodavstva te će nakon toga isti biti i uništeni.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 4.701,29 kuna.