Send to friend

Prodavač (m/ž)

Zadar i okolica, Banjole, Poreč, Galižana, Vinkovci

Application deadline:

  • PETROL društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i prijevoz nafte i naftnih derivata

Job description

Zbog povećanog obima posla, tražimo dinamične, visokomotivirane i odgovorne kandidate za sljedeće radno mjesto:

Prodavač (m/ž) na prodajnom mjestu - više izvršitelja/ica.

Odgovornosti i zaduženja:
- ponuda i prodaja robe i usluga
- izvođenje svih postupaka na prodajnom mjestu u skladu s uputama
- zaprimanje goriva sukladno važećim uputama
- poznavanje i izvođenje propisa s područja protupožarne zaštite, zaštite i zdravlja na radu, zaštite okoline te uputama za sigurno rukovanje prehranom (HACCP)
- pomoć pri obrazovanju i osposobljavanju novog kadra
- skrb za urednost objekta i okoliša
- obavljanje drugih poslova po nalogu nadređenog

Mjesto rada: Zadar i okolica, Banjole, Poreč, Galižana, Vinkovci

Requirements

- najmanje IV stupanj stručnog obrazovanja (SSS)
- poznavanje rada na osobnom računalu (Word, Excel)
- znanje jednog stranog jezika
- sposobnost samostalnog i timskog rada
- odgovornost, pouzdanost, komunikativnost

Molimo zainteresirane kandidate da pisane prijave s kratkim opisom dosadašnjeg rada pošalju do 11.07.2019. godine putem linka za prijavu.

Professional qualification:

High school, Bachelor's degree, Bachelor's degree

Skills:

Word, Excel

What we offer

- uređenu, inovativnu, dinamičnu radnu okolinu
- stručno usavršavanje
- stimulativno nagrađivanje
- pružanje tehničke pomoći

Radni odnos s odabranim kandidatom (m/ž) ćemo sklopiti na određeno vrijeme.

Job type:

Temporary

Other

Categories:

Sales

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 4.701,29 kuna.