Pošalji prijatelju

Asistent u računovodstvu (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Vulkal d.o.o. dugi je niz godina vodeća tvrtka u Republici Hrvatskoj kada je u pitanju distribucija pneumatika i naplataka za osobna, kombi i laka teretna vozila, terenska i SUV vozila, autobuse i teretna vozila, građevinsku i poljoprivrednu mehanizaciju, specijalna i vojna vozila, razne vrste dizalica, kao i pneumatika za bicikle, motore i skutere.

Osnovni je cilj tvrtke Vulkal opravdati povjerenje kupca individualnim i profesionalnim pristupom, širokim asortimanom pneumatika, pristupačnom cijenom i kvalitetom usluge.

Opis posla

Vulkal d.o.o. objavljuje natječaj za popunu radnog mjesta - Računovodstvo Vulkal d.o.o., Samoborska cesta 310:

Asistent u računovodstvu (m/ž).

Opis posla:
- administrativni poslovi u računovodstvu i financijama
- knjiženje blagajne
- obrada ulaznih i izlaznih računa, izvoda
- evidentiranje i izrada putnih naloga
- ostali pomoćni poslovi u računovodstvu po nalogu voditelja

Uvjeti

- minimalno SSS
- u obzir dolazi osoba željna učenja i napredovanja u struci
- uvjet je da osoba ima radno iskustvo od godinu dana u računovodstvu
- odlično znanje engleskog i MS Excela i Worda

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili osobnim dolaskom ili pisanim putem.

Kontakt podaci

Adresa:

Vulkal d.o.o., Samoborska c. 310, 10090 Zagreb, s obaveznom napomenom: "NE OTVARATI - NATJEČAJ ZA POSAO - asistent u računovodstvu"

Pismo:

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Vještine:

Word, Excel

Što nudimo

- dinamično okruženje
- usavršavanje
- zaposlenje na neodređeno vrijeme uz pokusni rok od minimalno 6 mjeseci
- motivacijski program

Vaše zamolbe za posao s opširnim životopisom dostaviti putem linka za prijavu, poštom ili osobno na adresu.

Zamolba mora biti upućena isključivo na navedene adrese do navedenog roka u protivnom neće biti uzete u razmatranje.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 7,448,02 kuna.