Pošalji prijatelju

Računovođa (m/ž)

Slavonski Brod

Rok prijave:

  • Tipico Sports Services d.o.o. za usluge
  • Adresa: Matije Gupca 19, 35 000 Slavonski Brod

O nama:

Tipico je jedan od vodećih europskih pružatelja usluga sportskog klađenja. Tvrtka nudi obožavateljima sporta uzbudljivu zabavu za preko trideset vrsta sportova. Pri tome Tipico stavlja najveću pažnju na sigurno i odgovorno postupanje sa sportskim okladama i igrama na sreću.

Tvrtka Tipico Sports Services d.o.o. sa sjedištem u Slavonskom Brodu, Hrvatska, je članica Tipico grupacije. Preko sto djelatnica i djelatnika podržavaju Tipico Co. Ltd. Svojom uslugom pripreme i obrade sportskih podataka i ponude za Tipico Sportwetten. Bilo nogomet, tenis, košarka, odbojka ili rukomet – hrvatski sportski stručnjaci su uvijek na visini zadatka.

Opis posla:

  • obrada svih poslovnih događaja u računovodstvu
  • obračun PDV-a
  • mjesečni obračuni plaća radnika s propisanim doprinosima i porezima
  • usklađivanje kartica kupaca/dobavljača
  • blagajničko poslovanje
  • knjiženje bankovnih izvoda i drugih promjena
  • izrada izvještaja za interne korisnike
  • svi popratni knjigovodstveni poslovi

Uvjeti:

  • VŠS/VSS ekonomskog smjera s naglaskom na financije i računovodstvo
  • najmanje 3 godina radnog iskustva u računovodstvu
  • poznavanje poreznih i računovodstvenih propisa
  • dobro poznavanje rada na računalu (napredno poznavanje Excel-a)
  • aktivno korištenje engleskog jezika (izvrsno znanje engleskog u govoru i pismu - najniža B2 razina)
  • logičko razmišljanje i zaključivanje
  • sistematičnost u radu
  • visoka razina odgovornosti u obavljanju poslova
  • proaktivnost i samostalnost u radu
  • spremnost na učenje i fleksibilnost
  • sposobnost rada u dinamičnoj i timski orijentiranoj okolini
  • motiviranost za rad i pozitivan pristup poslu

Tipico Sports Services d.o.o.
Matije Gupca 19, 35 000 Slavonski Brod

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.