+1
Pošalji prijatelju

Voditelj financija i računovodstva (m/ž)

Najbolji Poslodavac

Deichmann trgovina obućom d.o.o. nositelj je nagrade Najbolji poslodavac koja se temelji na rezultatima istraživanja zadovoljstva vlastitih zaposlenika. Više detalja pogledajte na linku Istraživanje zadovoljstva zaposlenika.

Ljubljana, Slovenija

Rok prijave:

  • Deichmann trgovina obućom d.o.o.
  • Adresa: Ul. Rudolfa Kolaka 14, 10 040 Zagreb

Najveći prodavač obuće u Europi Deichmann traži novog suradnika/suradnicu za slobodno radno mjesto na sjedištu poduzeća u Ljubljani

Voditelj financija i
računovodstva (m/ž)

Opis radnog mjesta:

  • Vođenje i organizacija odjela na nivou regije (Hrvatska, Slovenija, Srbija, Bosna i Hercegovina);
  • Predstavljanje država na nivou CSEE regije i koncerna u Njemačkoj;
  • Vođenje i motivacija tima od cca 10 zaposlenika, postavljanje godišnjih planova rada i vođenje godišnjih razgovora;
  • Vođenje i koordinacija mjesečnih i godišnjih zaključaka, revizijskih pregleda za lokalne i međunarodne potrebe koncerna te postupaka poreznih pregleda;
  • Vođenje sastanaka s poslovnim partnerima na području revizije, financija i poreza;
  • Kontrola nad knjigovodstveno-računovodstvenim poslovanjem, izvještajima društva, izradom poreznih prijava (PDV, porez na dohodak pravnih osoba…), financijskim poslovanjem;
  • Organizacija i optimizacija radnih procesa;
  • Pomoć vodstvu društva i ostalim odjelima pri postizanju godišnjih planova.

Očekujemo:

  • Iskustvo rukovođenjem i dobro timsko sudjelovanje;
  • Odlične organizacijske i analitične sposobnosti;
  • Minimalno 5 – 10 godina radnog iskustva na području vođenja financija i računovodstva;
  • Dobro poznavanje međunarodnih i hrvatskih računovodstvenih standarda te poreznog zakonodavstva na tržištu Hrvatske (poželjno je poznavanje istih i na tržištu Slovenije, Srbije i Bosne i Hercegovine);
  • Odlično poznavanje njemačkog i engleskog jezika (usmeno i pismeno);
  • Spremnost na povremena putovanja;
  • Pozitivno prihvaćanje različitosti i kulturne raznolikosti;
  • Poželjno je iskustvo iz trgovačke sredine poslovanja.

Nudimo Vam:

  • Posao u međunarodno usmjerenoj, dinamičnoj sredini;
  • Mogućnost osobnog i stručnog razvoja;
  • Dugoročno i stabilno zaposlenje u timsko usmjerenom kolektivu.

Ukoliko ste prepoznali priliku i Vam opisano radno mjesto predstavlja osobni izazov, pošaljite nam svoju ponudu za posao najkasnije do 23.03.2017. putem linka za prijavu.

Hvala Vam!

Prosječna plaća u kategoriji
Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.