+1
Pošalji prijatelju

Recepcionist u yacht charteru (m/ž)

Dubrovnik

Rok prijave:

Navigare Yachting je prisutan u području nautičkog turizma, chartera, od 2001. godine. S flotom od preko 300 brodova u Hrvatskoj, Grčkoj, Turskoj, Italiji, Španjolskoj, Švedskoj, Karibima, Tajlandu i Maldivima, predstavljamo jednog od najvećih te najkvalitetnijih yacht charter operatera na svjetskom tržištu. Moderan i sofisticiran management, "obiteljsko" okruženje, švedski kapital, visoka kvaliteta i razina usluge te konstantni razvoj i širenje glavne su odlike NY branda.

Opis posla

Navigare Yachting zapošljava jednog recepcionera (m/ž) sa sljedećim opisom posla:
- doček gostiju u yacht charter bazi, check-in/out
- izdavanje potrebne dokumentacije u yacht charter bazi
- prodaja dodatnih usluga i proizvoda
- praćenje naplate prodanih usluga
- administrativni poslovi (vođenje blagajne, evidencija transfera, izrada listi isplova, itd.)
- kontakt s relevantnim državnim institucijama
- sudjelovanje u organizaciji rada u yacht charter bazi

Mjesto rada: ACI marina Komolac, Dubrovnik.

Uvjeti

- najmanje 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- aktivno poznavanje engleskog jezika
- aktivno poznavanje drugog jezika prednost
- poznavanje MS Office-a
- poznavanje poslovanja i trendova u yacht charteru je prednost
- samostalnost u radu i upravljanju poslovnim procesima
- komunikacijske, prezentacijske i prodajne vještine
- orijentacija na rezultat i naglašena proaktivnost

Ako se prepoznajete u našim očekivanjima i zahtjevima, pošaljite nam vašu zamolbu i detaljan životopis putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (izvrsno), Njemački (osnovno), Švedski (osnovno), Talijanski (osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- rad u dinamičnom i poticajnom okruženju

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski, Studentski ugovor

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.