+1
Pošalji prijatelju

Specijalist za planiranje i kontroling (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • INA - Industrija nafte d.d.
  • Adresa: Avenija Većeslava Holjevca 10, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.ina.hr
INA Grupa je srednje velika europska naftna kompanija s vodećom ulogom u regiji u području istraživanja, razrade i proizvodnje nafte i plina, preradi nafte te distribuciji nafte i naftnih derivata. Upravlja dvjema rafinerijama, u Rijeci i u Sisku i mrežom od preko 400 benzinskih postaja.
INA Grupa danas zapošljava više od 10000 radnika te ima jasnu viziju svoje budućnosti i svoje uloge nastavljajući ponosno tradiciju dugu pola stoljeća.

Poziv za prijavu na interni natječaj za poziciju:

Mjesto rada: Zagreb
Broj izvršitelja: 1
Organizacijska jedinica: KONTROLING, FINANCIJE

Opis poslova:

  • Analiza poslovanja kroz redovne mjesečne, kvartalne i godišnje izvještaje
    • Praćenje odstupanja od planiranog
    • Analiza utjecaja eksternih faktora na poslovanje
    • Analiza internih faktora i efikasnosti procesa
  • Izrada poslovnog plana i kvartalnih prosudbi
  • Analize osjetljivosti i praćenje rizika
  • Aktivna potpora top menadžmentu pri donošenju poslovnih odluka
  • Razvoj sustava izvješćivanja
  • Praćenje i analiza profitabilnosti organizacije, dijelova poslovanja, poslovnih slučajeva ili projekata

Uvjeti:

  • Visoka stručna sprema (Ekonomski fakultet, prednost je smjer Analiza i poslovno planiranje / Financije / Računovodstvo i revizija)
  • Minimalno 2 godine profesionalnog iskustva u području financija, poslovnih analiza i/ili evaluacija (prednost je iskustvo iz područja kontrolinga)
  • Poznavanje računovodstvenih propisa (MRS/ MSFI standarda)
  • Poznavanje rada u SAP-u
  • Napredno poznavanje MS Office alata s naglaskom na Excel
  • Napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Dobre analitičke, organizacijske, komunikacijske i prezentacijske vještine

Prednosti:

  • Radno iskustvo u području revizije
  • Poznavanje naprednih alata za analizu i vizualizaciju (Power BI alati, IBCS standardi)
  • Iskustvo rada na projektima
  • Sposobnost sagledavanja šire slike i kritičkog razmišljanja
  • Poznavanje korporativnih procesa i internih regulativa
  • Preciznost i usmjerenost na rješavanje problema
  • Proaktivnost i samostalnost u radu

Datum zatvaranja natječaja: 25.01.2019.

Ukoliko ste zainteresirani za obavljanje navedenih poslova,prijavite se putem našeg Portala za zapošljavanje.

*Prijavom na ovaj oglas dajete suglasnost da se Vaši osobni podaci, kao i svi podaci koje će INA, d.d. prikupiti za vrijeme trajanja selekcijskog postupka, mogu obrađivati, koristiti i razmjenjivati unutar INA Grupe/MOL Grupe u svrhu provođenja ovog postupka zapošljavanja te svih budućih postupaka zapošljavanja sukladno poslovnim potrebama INA Grupe/MOL Grupe.

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.