Pošalji prijatelju

Senior računovođa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • GfK - Centar za istraživanje tržišta d.o.o.
  • Adresa: Draškovićeva 54, 10 000 Zagreb

Dio smo etablirane međunarodne GfK Grupe koju čini više od 130 istraživačkih poduzeća u preko 70 zemalja širom svijeta. GfK Grupa je vodeći istraživački institute srednje i istočne Europe.

Trenutno smo u potrazi za kandidatom za slijedeće radno mjesto:

Opis posla:

  • Odgovornost za ažurnost i točnost podataka u poslovnim knjigama
  • Usklada stanja s kupcima, dobavljačima, poreznom upravom
  • Samostalno pripremanje zakonom propisanih financijskih izvještaja
  • Samostalno pripremanje financijskih izvještaja GfK grupi
  • Izrada ostalih izvještaja/analiza grupi/Upravi
  • Odgovornost za uspostavljanje, kontrolu i poštivanje zahtjeva interne revizije

Uvjeti:

  • visoka stručna sprema
  • minimalno 10 godina iskustva u računovostvu
  • znanje engleskog jezika
  • rad u SAP-u ili Navisionu je prednost

Nudimo Vam:

  • ugovor na neodređeno vrijeme (probni rok 3 mjeseca)

Zainteresirani?

Pozivamo Vam se da nam se pridružite - pošaljite nam svoj životopis do 24. travnja 2019. putem linka za prijavu.

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.