Pošalji prijatelju

Asistent voditelja trgovačkog centra (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • SES Hrvatska d.o.o.
  • Adresa: Slavonska avenija 50, 10000 Zagreb

Tko smo?

SES Hrvatska d.o.o. je tvrtka-kćer austrijske tvrtke „SES“ - Spar European Shopping Centers GmbH – član grupe SPAR Austrija – poznate i uspješne tvrtke na području razvoja, gradnje i upravljanja trgovačkim centrima u Austriji, Sloveniji, Italiji, Hrvatskoj, Madžarskoj i Češkoj. Tvrtka „SES“ upravlja s 30 trgovačkih centara, uključujući i trgovački centar King Cross Jankomir.

Opis posla

Za naš tim u trgovačkom centru King Cross Jankomir tražimo pojačanje na radnom mjestu:

Asistent voditelja trgovačkog centra (m/ž).

Što uključuju tvoji radni zadaci?
- podršku voditelju trgovačkog centra u poslovnim procesima koji omogućuju uspješno upravljanje trgovačkim centrom
- vođenje evidencije o zakupcima, ugovorima o zakupu i svim dokumentima vezanima za cijene zakupa
- komunikaciju sa zakupcima i dobavljačima
- podršku odjelu leasinga u dogovorima o zakupu poslovnog prostora
- podršku voditelju u administrativnim i operativnim zadacima u provedbi projekata trgovačkog centra
- pripremu raznovrsne dokumentacije za vlasnike
- pripremu i izdavanje računa
- pripremu mjesečnih izvještaja o ostvarenosti ciljeva/ rezultatima poslovanja trgovačkog centra
- sastavljanje izvještaja o otvorenim stavkama i opominjanje dužnika

Uvjeti

Što je potrebno kako bismo odabrali upravo tebe?
- sveučilišno obrazovanje u području ekonomije
- dvije godine radnog iskustva na području maloprodaje, posebice iskustvo u upravljanju trgovačkim centrima
- znanje engleskog jezika
- samoinicijativnost, visoka razina prilagodljivosti i brza reakcija na dnevna događanja u trgovačkom centru
- preciznost, učinkovitost i ažurnost u poslu
- usmjerenost na timski rad i fleksibilnost
- dobro praktično poznavanje računalnog paketa Microsoft Office
- vozačka dozvola B kategorije

Što ti donosi prednost u odnosu na druge kandidate?
- znanje njemačkog jezika
- odlično poznavanje i korištenje programa Microsoft Excel

Tvoj životopis i prijavu na hrvatskom jeziku očekujemo zaključno do 19. srpnja 2019.

Kontaktirat ćemo samo kandidate odabrane za razgovor.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili pismenim putem.

Pismo:

King Cross Jankomir – Uprava centra »za natječaj« Ulica Velimira Škorpika 34, 10000 Zagreb

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Što ti nudimo?
- radni odnos na određeno vrijeme s probnim radom, uz mogućnost zaposlenja na neodređeno vrijeme
- zanimljivo, raznoliko i izazovno radno okružje
- samostalnost u radu
- rad u dinamičnom i poticajnom timu s međunarodnim iskustvom

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.