Pošalji prijatelju

Računovođa (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

  • Euroconsulting d.d.

Opis posla

Radi popunjavanja slobodnog radnog mjesta odnosno zamjene, tražimo sposobne, motivirane i diskretne osobe za rad na poziciji:

Računovođa (m/ž) - više kanditata na određeno i neodređeno vrijeme.

Radni zadaci su:
- knjiženje poslovnih promjena
- obračun i sastavljanje mjesečnih i godišnjih poreznih prijava poreza na dodanu vrijednost i poreza na dobit, te ostalih poreznih obveza poreznih obveznika
- sastavljanje godišnjih financijskih izvještaja
- izrada ostalih obračuna i izvještaja vezanih uz računovodstveno-knjigovodstvenu tematiku
- koordiniranje i kontrola rada pomoćnih računovođa
- komunikacija s klijentima i nadležnim institucijama

Uvjeti

Idealni kandidati / kandidatkinje za gore navedeno radno mjesto ispunjavaju sljedeće uvjete:
- minimalno srednja stručna sprema
- relevantno radno iskustvo na poslovima odnosnog radnog mjesta: minimalno 2 godine
- odlično poznavanje svih faza računovodstvene obrade poslovne dokumentacije i poznavanje poreznih propisa
- sklonost timskom radu
- informatička pismenost
- vladanje talijanskim i/ili engleskim jezikom u govornoj i pisanoj komunikaciji je prednost

Ako ste zainteresirani za našu ponudu te zadovoljavate gore navedene uvjete molimo da pošaljete Vaš cijenjeni CV najkasnije do 21.09.2020. godine.

Kandidati i kandidatkinje koji uđu u uži izbor bit će pozvani na testiranje.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili pismenim putem.

Kontakt podaci

Pismo:

Euroconsulting d.d., Strossmayerova 16, 51000 Rijeka

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (prednost), Talijanski (prednost)

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.