Pošalji prijatelju

Viši specijalist za poreze (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Kvalitetni i uspješni zaposlenici čine OTP banku d.d. posebnom.

OTP banka d.d. uspješna je i ugledna institucija koju su njezini klijenti, bankarski i financijski stručnjaci te šira javnost prepoznali kao mladu i fleksibilnu banku s jakim tradicionalnim uporištem u regijama iz kojih je proizašla – od jadranske obale do kontinentalnih središta.

OTP banka želi biti lider u inovacijama i svojim klijentima ponuditi najsuvremenija rješenja koja im olakšavaju poslovanje i život.

Želite li biti dio ove uspješne priče, javite nam se!

Viši specijalist za poreze (m/ž) - 1 izvršitelj/ica - Odjel za poreze, Direkcija računovodstva, Sektor financija

Mjesto rada: Zagreb

Razdoblje primjene ugovora o radu: neodređeno vrijeme, uz probni rad od šest mjeseci

Opis posla:

  • priprema godišnje porezne prijave te priprema mjesečnih PDV obrazaca
  • priprema ili nadzor pripreme ostale porezne dokumentacije
  • sastavljanje poreznih mišljenja i savjeta vezanih uz proizvode i ugovore iz poslovanja Banke
  • razvoj računovodstvenih evidencija koje se koriste u porezne svrhe
  • izrada politika transfernih cijena za transakcije s povezanim osobama
  • izrada ostalih politika iz porezne domene
  • izrada izvještaja iz porezne domene za potrebe Grupe
  • komunikacija s poreznim tijelima, revizorima i drugim internim i vanjskim nadzornim tijelima
  • ostali poslovi prema potrebama Banke i po nalogu nadležnog rukovoditelja

Uvjeti / vještine radnog mjesta:

  • VSS ekonomske ili pravne struke
  • najmanje 3 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • izvrsno poznavanje poreznih i računovodstvenih propisa
  • iskustvo rada u financijskoj instituciji je prednost
  • sistematičnost, analitičnost, dosljednost, točnost, preciznost
  • visoka razina profesionalnosti, samostalnosti i odgovornosti
  • sklonost timskom radu i suradnji
  • spremnost na kontinuiranu edukaciju i usavršavanje
  • engleski jezik – aktivno korištenje u govoru i pismu
  • posjedovanje vještina za rad na PC-u (Word, Excel, Power Point…)
  • fleksibilnost u radu i spremnost na preuzimanje drugih zadataka prema potrebama Banke

Prijava i životopis se podnose do zaključno 30.10.2020. putem linka za prijavu ili poštanskim putem na sljedeću adresu:

OTP banka d.d.
Direkcija ljudskih potencijala i korporativnih poslova
23000 Zadar, Domovinskog rata 3

OTP banka je poslodavac jednakih mogućnosti za sve. Poticanje raznolikosti i timskog rada vodi naš uspjeh.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.