Pošalji prijatelju

Viši kontrolor financija (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

PAN-PEK d.o.o. vodeće je poduzeće u proizvodnji pekarskih i slastičarskih proizvoda.

Višegodišnje iskustvo, ustrajnost na kvaliteti proizvoda uz umijeća naših stručnjaka, omogućilo je Pan-peku vodeću poziciju na tržištu.

Ako želite raditi u dinamičnoj sredini orijentiranoj na stalni razvoj i zadovoljstvo kupaca pridružite nam se.

Opis posla:

  • Vođenje funkcije kontrolinga i izvještavanja Društva, što uključuje između ostalog, izvještavanja Upravi, Nadzornom odboru i ostalim stranama, pripremu godišnjeg proračuna i praćenje provedbe istog, postavljanje planskih cijena, podrška financijskom direktoru u operativnim poslovima povezanim s financijskim poslovanjem
  • Podrška Upravi Društva u svim aspektima donošenja odluka, što uključuje i pripremu mjesečnih izvješća o financijskom stanju i poslovanju Društva, postavljanje i praćenje ključnih indikatora poslovanja
  • Provjera i analiza računovodstvenih podataka, financijskih izvještaja i drugih izvještaja kako bi se provjerila točnost, potpunost i usuglašenost s procedurama i standardima za izvještavanje
  • Prepoznavanje prilika za unapređenje sustava i poslovnih procesa i implementacija promjena

Uvjeti:

  • VSS ekonomskog smjera
  • 3-5 godina radnog iskustva na sličnim poslovima u proizvodnim tvrtkama, Big 4 tvrtkama ili financijskoj industriji
  • Izvrsno poznavanje MS Office alata
  • Snaže analitičke sposobnosti
  • Fleksibilnost i orijentacija na suradnju
  • Spremnost na rad u dinamičnom okruženju

Što nudimo:

  • razvoj karijere i ostvarenje uspješnih rezultata u poslovnom okruženju koje se kontinuirano mijenja i prilagođava tržišnim uvjetima
  • mogućnost daljnjeg osobnog i profesionalnog razvoja

Prijavite se putem linka za prijavu najkasnije do 25.02.2021.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.